Palīdzi patversmju suņiem sākt jaunu dzīvi!

Latvijas patversmēs šobrīd mīt tūkstošiem suņu. Daudzi no tiem tajās pavada patversmes, citi – gadus, un citi ir nolemti patversmē pavadīt visu savu pūkaino mūžu. Vienīgā cerība uz jaunu dzīvi šiem ķepaiņiem ir adopcija – sava cilvēka atrašana un jaunu, mīlošu māju iegūšana.

Kamēr kucēniem un šķirņu suņiem patversmēs ir pieprasījums, pieaugušiem suņiem un senioriem ir daudz grūtāk atrast jaunas mājas. Viņu liktenis nav tik labvēlīgs, tomēr arī viņi ir pelnījuši iespēju atrast saimnieku tikpat ļoti kā citi suņu sugas pārstāvji.

Labdarības organizācija Pūkainis.lv cīnās par patversmju suņu likteni. Mūsu misija ir atrast mājas ikvienā Latvijas patversmē mītošajam sunim. Līdz šim esam spējuši atrast mājas gandrīz 2000 dzīvniekiem! Ikviena no šīm adopcijām ir liels sasniegums, jo tās ir sniegušas iespēju uz jaunu dzīvi tiem četrkājaiņiem, kuri nolemti pavadīt mūžu patversmēs.

Mūsu moto ir: “Ne katrā mājā vajadzīgs suns, tomēr katram sunim vajadzīgas mājas!”

Biedrība Pūkainis.lv ir izveidojusi vislatvijas datubāzi, caur kuru savienot patversmju dzīvniekus ar cilvēkiem, kuri vēlas adoptēt dzīvnieku. Šī datubāze gan patversmēm, gan adoptētājiem ir pilnīgi bez maksas. Turklāt mūsu biedrība palīdz patversmēm arī ar specializētas pārtikas, būru, medicīnas preču, kā arī citu dzīvnieku piederumu nodrošināšanu.

Mums ir nepieciešams jūsu atbalsts, lai turpinātu palīdzēt patversmju suņiem un apkarotu suņu-bezpajumtnieku problēmu. Iekasētie līdzekļi tiks izmantoti efektīvas adopcijas atbalsta sistēmas uzturēšanai un tālākai attīstībai, ar kuras palīdzību mēs atradīsim jaunas mājas tūkstošiem suņu. Tikai ar jūsu palīdzību mēs varam mainīt šo brīnišķīgo dzīvnieku likteni.

Lūdzam jūsu palīdzību to suņu vārdā, kuri par savām mājām sauc patversmes sienas un kuri cer izmainīt savu likteni, satiekot mīlošus saimniekus un atrodot mājas, ko saukt par savām.

Organizators un ziedojuma mērķis
Dzīvnieku aizsardzības biedrība Pukainis.lv
Palīdzēsim dzīvniekiem tikt pie jaunām mājām!
Organizators un ziedojuma mērķis
Dzīvnieku aizsardzības biedrība Pukainis.lv
Palīdzēsim dzīvniekiem tikt pie jaunām mājām!