KO MĒS DARĀM

tik daudz suņiem un kaķiem no patversmēm palīdzējām atrast jaunas mājas

Sadarbībā ar uzņēmumu SIA Mars Latvija Latgales patversmēm un kolonijām tika ziedota suņu un kaķu barība. Mantiskais ziedojums tika nogādāts uz Daugavpili, ziedojums nonāca pie aptuveni 100 dzīvniekiem.

Pateicoties Sofi Fonda un citu partneru atbalstam, tika sagadātas Ziemassvētku dāvanas dzīvniekiem no vairāk nekā 20 Latvijas patversmēm un biedrībām. Kopumā vairāk par 2000 dzīvnieku no patversmēm saņēma ziedojumu.

Sadarbībā ar Cat Care Community īstenota ielas kaķu māju būvniecība un uzstadīšana dažādos mikrorajonos Rīgā un Rīgas rajonā

Sadarbībā ar uzņemumu SIA MVM Valmieras patversmē tika nogādātas inovatīvas kaķu smiltis.

Tika veikta dažādu produktu un barības piegāde Rīgas un pierīgas patversmēs Labas mājas (Rīgā) un Ķepu-ķepa sadarbībā ar uzņemumu Dynatech.

Sniegts regulārs atbalsts aktīvākajām datubāzes patversmēm dažādos reģionos - Ventspils patversmē, Auces Dzab, Otra māja patversmē (Daugavpils), Rēzeknes patversmē un citur.

Izglītojoša pasākuma organizēšana bērniem par rūpēm pret dzīvniekiem, sadarbībā ar veterināro klīniku SIA Vets.

Labdarības izstāžu veidošana Rīgas tirdzniecības centros Domina, Rīga Plaza un DinoZoo telpās. Galvenais mērķis - pievērst uzmanību dzīvnieku adopcijai no patversmēm.

KĀ VARI PALĪDZĒT?