Pukainis.lv
frodo

frodo

Frodo un viņa brālis Jaceks meklē mājas kopā. Runcīši ir jauni, pagaidām vēl no sev nezināma cilvēka kautrējas, bet kad sadraudzējas, tad labprāt izbauda glaudīšanu un bužināšanu aiz austiņas. Pametuši aukstās ielas un sapņo par siltu saimnieka azoti, kopīgām rotaļām un pilniem ēdiena trauciņiem. Melni baltais Frodo ir domātājs, skatās un vērtē no malas (glaudīšanu gan labprāt izbauda arī pats uz savas ādas, ne tikai ar acīm), uzvedas mierīgi, ir prātīgs savam vecumam, aizdomājies par visu ko, bet viņam skaidrs ir viens – bez savas ģimenes nu nekā, ļoti to gaida! Rudi baltais Jaceks ir aktīvāks, nav ko tur daudz prātot – ir jādara! Jāspēlējas, jāmīļojas, jāapskatās, kas apkārt notiek. Vispirms gan ir jāiepazīstas un vienam ar otru jāsarod, tad var visu pārējo! Visvairāk runčuks gaida iepazīšanos ar savu ģimeni.

Aizpildi kontaktformu un satiec jaunu draugu!

Es piekrītu manu personas datu apstrādei

Mēs sazināsimies ar Jums dienas laikā, lai sarunātu vietu un laiku, kur satiksiet mīluli

CITI DZĪVNIEKI

frenk_photo

FrenkPilsēta: Rīga

ХОЧУ ДОМОЙ! ПОСТ ШАНС! Фрэнк. Невероятно трудно писать этот пост. Трудно, потому что Фрэнк не молод и наверное, как скажут многие, не очень красивый. Поиск дома для возрастной собаки очень сложное дело. У нас и молодого, здорового, красивого пса пристроить не так легко. Но я надеюсь, надеюсь на дружбу и взаимопомощь, на то что есть хорошие люди, которые сделают репост и помогут Фрэнку обрести свой дом. ФРЕНК. Возраст 7 лет. Среднего размера 55-60 см Вес около 25 кг. Удивительный пёсик. Очень добрый, ласковый и человеческий. Он с трепетом подходит, чтобы его погладили и замирает от счастья. Необычайно любит ласку. Тихий и незаметенный. С собаками ладит, но бывают и неудачные знакомства. Характер у парня всё таки есть. Прекрасно ездит на машине и очень любит это. Для него главное быть с человеком. Вполне здоров для своего возраста. Есть ветпаспорт с чипом и прививками. Кастрированный . Приученный к выгулу.
Dzimumspuika Vecums7 gadi Izmērsliels

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.