Pukainis.lv
astīte

astīte

  • Dzimums meitene
  • Vecums 10 gadi
  • Pilsēta Jelgava
  • Patversme Tutti DZAB
  • Tālrunis Rādīt tālruņa numuru 29365315

Jauka, mīļa un bezgala draudzīga ir nopietnā ģīmīša īpašniece Astīte. Pirms pāris mēnešiem Astītes dzīve pārgriezās pilnībā - kaķenīte attapās uz ielas... Kāpēc? Kādēļ? Kā? - arī mums šie jautājumi ir palikuši neskaidri. Bet zināms ir viens, ka iepriekšējās mājās Astīte netika nedz īpaši lolota, nedz arī kopta (par to liecināja netīrais kažociņš, pūžņojošās acis un melnās "zeķītes", kuras reiz ir bijušas baltas). Šobrīd kaķenīte atkopjās pēc visa pārdzīvotā, kā arī paralēli sāk lūkot pēc mājām, kuras saukt par savām. Astīte ir ~10 gadus jauna, ar nepārspējamu velmi būt blakus cilvēkam, klēpī vai uzmanības centrā, bet arī nu ļoti, ļoti mīļa, murrīga! Taisnība gan, vecā dzīve ir atstājusi pēc sevis nelielas sekas - Astītei nav puse no astes, tomēr tas netraucē viņas ikdienas kaķu gaitām. Viņa meklē mājas, kur varēs saimniekot un mierīgi vadīt savas vecumdienu gaitas.

Aizpildi kontaktformu un satiec jaunu draugu!

Es piekrītu manu personas datu apstrādei

Mēs sazināsimies ar Jums dienas laikā, lai sarunātu vietu un laiku, kur satiksiet mīluli

CITI DZĪVNIEKI

anniņa_photo

AnniņaPilsēta: Ventspils

Anniņa / Аннушка. Маленький комочек счастья. Кошечка родилась на улице и так и жила она бездомным ничейным котиком в сарайчике возле магазина "Акменькалны". Но эта кисонька была настолько мила и ласкова, что работница магазина, взяла опеку над ней, заботилась и кормила. Но... (Вечное это "НО"!). Магазин закрылся. И кошечка потеряла возможность там обитать и быть хоть как-то пристоенной. Работница магазина пробовала её забрать к себе домой, но (опять это "НО"!), её домашние коты не приняли девочку, и она оказалась во временном доме. В ожидании, а вдруг найдётся кто-то у кого-то дрогнет сердечко при виде этой милоты, и он заберёт её к себе в Дом! Найдётся! Не может не найтись! И тут уж без всяких "НО"! Мы очень на это надеемся! INFO: Девочка, примерно 1,5 годика, безгранично милая и ласковая, ручная и здоровенькая, стерилизованная. Находится во временном доме. Позвоните! тел. 29 288 968
Dzimumsmeitene Vecums1 gads Izmērs-

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.