Pukainis.lv
Ņuša

Ņuša

Ņuša Ņuša ir aptuveni trīs gadus veca un patversmē viņu nogādāja viņas iepriekšējā saimniece jau pagājušā gada pavasarī. Sākotnēji Ņuša ļoti pārdzīvoja šķiršanos, kļuva depresīva un atteicās ēst. Patversmes darbiniekiem bija pamatīgi jānopūlas, lai ieinteresētu Ņušu sākt dzīvi no jauna. Bet viņiem tas izdevās un pēc dažiem mēnešiem Ņuša atplauka un nu jau labprāt komunicē ar cilvēkiem, meklē sabiedrību.Ņuša labprāt apstaigā visu patversmi, bet vismīļākā vieta ir noliktava, kur atrod guļasvietu uz barības kartona kastēm. Ņušai vislabāk būtu būt vienīgajam saimnieka mīlulim, taču, dzīvojot patversmē, Ņuša neveido konfliktus ne ar citiem kaķiem, ne suņiem. Kaķene ir tīrīga un kārtīga, ļoti labprāt spēlējas, bet kā jau daudziem kaķiem, izvairās no pārāk uzbāzīgas komunikācijas.LKB ”Dzag” Liepājas Dzīvnieku patversmei vari palīdzēt arī sūtot SMS uz labdarības numuru 1881 ar tekstu PAW2,PAW3 vai PAW5 un attiecīgi ziedo 2,3 vai 5 euro patversmes iemītniekiem, vai pārskaitot ziedojumu uz biedrības bankas kontu: Liepājas Kinoloģiskā Biedrība Dzīvnieku aizsardzības grupа Reģ.Nr.: 40008006232 Konts: LV40HABA000140J037032 BIC/swift kods: HABALV22

Aizpildi kontaktformu un satiec jaunu draugu!

Es piekrītu manu personas datu apstrādei

Mēs sazināsimies ar Jums dienas laikā, lai sarunātu vietu un laiku, kur satiksiet mīluli

CITI DZĪVNIEKI

naik_photo

NaikPilsēta: Rīga

Ищем новый дом и семью для отличного парня по имени - Найк. Метис эстонской гончей, но, по характеру больше кота домашнего напоминает.. Очень ласковый, дружелюбный. Отлично ладит с миром людей, благодарный за любое внимание к себе. Не будет конфликтовать с другими собаками:сейчас живёт в доме, где ещё одна сука и ещё один кобель и всё прекрасно в их отношениях. Приученный к выгулу, с удовольствием будет гулять. НАЙК Возраст - 6 лет Имеет ветпаспорт с чипом и прививками. Кастрированный. Социализированный. Прекрасно ладит с другими собаками. Про котов ничего сказать не можем, нет возможности проверить. Умеет ходить на поводке, но всё таки тянет его. Дома не гадит Дом не разносит. Питание-сухой корм. Основные обследования по здоровью сделаны(узи, рен, анализ крови). Проживает в Риге. За более подробной информации звоните по номеру телефона 29 58 34 00 Спасибо! Идеально :частный дом с огороженной территорией и хозяева, знающие особенности данной породы и готовые уделять время и внимание собаке. Для охоты не годен, поэтому просьба охотников не звонить.
Dzimumspuika Vecums6 gadi Izmērsliels

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.