Pukainis.lv

Covid-19: Ierobežojumi un apmeklējuma kārtība dzīvnieku patversmēs

Covid-19: Ierobežojumi un apmeklējuma kārtība dzīvnieku patversmēs
Lai gan pandēmija un atkārtotā ārkārtējā situācija ievērojami mainījusi ikdienu, netrūkst cilvēku, kuri tieši šajā laikā pieņēmuši lēmumu kādu četrkājainu mīluli pieņemt savā kompānijā. Vai šajā laikā patversmēs iespējama adopcija un kāda kārtība jāievēro, apkopojusi mūsu biedrības brīvprātīga - Diāna.

Lūk, aktuālā informācija par 10 patversmēm!

- Patversme "Ulubele" – nepieciešams vilkt sejas aizsargmasku.

- Biedrības "Juglas dzīvnieku aizsardzības grupa" dzīvnieku patversme "Labās mājas" – tikai ar iepriekšēju telefonisku pieteikšanos. Brīvprātīgo darbs nenotiek, no ziedojumiem pieņem tikai profesionālo barību.

- Kristīnes Čilveres dzīvnieku draugu biedrības dzīvnieku patversme "Dzīvnieku Draugs" – vēlams iepriekš pieteikt ierašanās laiku. Jaunus brīvprātīgos neuzņem.

- Slokas dzīvnieku patversme – slēgta, taču adopcija iespējama ar iepriekšēju pierakstu.

- "Otrā māja" patversme – ar iepriekšēju pierakstu. Jāvelk maska, visi apmeklētāji tiek reģistrēti, aizpildot anketu.

- "Astes un Ūsas" patversme – apmeklējums jāpiesaka.

- "Ausma" dzīvnieku patversme – iespējama adopcija. Brīvprātīgo darbs nenotiek, nemainīgs darbalaiks.

- Rēzeknes dzīvnieku patversme – notiek remontdarbi. Iespējams apmeklēt ar iepriekšēju pierakstu.

- "Ķepu ķepā" patversme – adopcija iespējama ar iepriekšēju pierakstu.

- "Felida Dzab" – slēgta. Ja vēlies saņemt plašāku informāciju par biedrības darbu ierobežojumu laikā, konsultēties dzīvnieku aizsardzībā, adopciju jautājumos u.c., iespējams sazināties ar biedrības vadītāju pa tālruni +371 28323008.

Raksts sagatavots sadarbībā ar Mansdraugs.lv

Foto: Shutterstock

Atbalstīt projektu Pukainis.lv var nosūtot savu ziedojumu uz Citadele bankas kontu: LV86PARX0022411630001 norādot ziedojuma mērķi - "dzīvnieku atbalstam", vai ar bankas karti uz PayPal kontu: INFO@PUKAINIS.LV

Mēs aicinam dalībai projektā visus ieinteresētos cilvēkus, kas var sniegt finansiālu palīdzību un var piedāvāt savu palīdzību un enerģiju.

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.