Pukainis.lv

Fotoizstādē “Es arī gribu pavadīt Ziemassvētkus mājās” cilvēkus aicina adoptēt patversmēs mītošos dzīvniekus

Fotoizstādē “Es arī gribu pavadīt Ziemassvētkus mājās” cilvēkus aicina adoptēt patversmēs mītošos dzīvniekus
Šī gada 1. decembrī tirdzniecības centrā Domina Shopping atklās foto izstādi “Es arī gribu pavadīt Ziemassvētkus mājās”. Izstādē būs redzami kaķi un suņi, kuri patlaban dzīvo dzīvnieku aizsardzības biedrības “Cat Care Community” pagaidu mājās un Juglas patversmē “Labās mājas”. Izstādes organizatori vēlas palīdzēt suņiem un kaķiem, kuri ilgstoši mitinās patversmē, mudinot ikvienu, kuram ir tāda iespēja, adoptēt sev mājas mīluli. Izstāde būs skatāma no 1. līdz 13. decembrim, katru dienu no plkst. 10.00 līdz 21.00.

“Ar devīzi “Es arī gribu pavadīt Ziemassvētkus mājās” mūsu dzīvnieku adoptēšanas portāls Pukainis.lv un biedrība “Cat Care Community” organizē jau trešo labdarības dzīvnieku foto izstādi, lai palīdzētu bez pajumtes atstātiem dzīvniekiem atrast mājas.” Stāsta viena no izstādes organizatorēm – interneta vietnes un kustības Pukainis.lv pārstāve Irina Zaiceva.

T/c Domina Shopping mārketinga direktore Iveta Zvaigzne-Ālere akcentē: “Ziemassvētki ir laiks, kad ikdienas steigā varam kaut nedaudz “apstāties” un sniegt palīdzīgu roku tiem, kam ir nepieciešama mūsu palīdzība – gan cilvēkiem, gan arī nelaimē nonākušajiem dzīvniekiem. Ceru, ka šī sirsnīgā fotoizstāde un tās pūkainie varoņi, viņu dažādie dzīvesstāsti aizkustinās daudzu sirdis, un jau šos svētkus dzīvnieku patversmju iemītnieki sagaidīs savās jaunajās ģimenēs – mīlestībā un siltumā!”

Biedrības “Cat Care Community” pārstāve Anastasija Jahova piebilst: “Mēs nolēmām, ka šoreiz parādīsim izstādē ne tikai kaķus, bet arī suņus, tāpēc piedāvājam piedalīties izstādē Juglas dzīvnieku patversmei “Labās mājas”, kuri labprāt piekrita pastāstīt sabiedrībai par savas patversmes iemītniekiem, kuri gaida, kad varēs doties mājās kopā ar jauno saimnieku.” Izstādē apskatāmas desmit kaķu un desmit suņu fotogrāfijas, kuri pašlaik dzīvo dzīvnieku aizsardzības biedrības “Cat Care Community” pagaidu mājās un Juglas patversmē “Labās mājas”.

Izstādes mērķis ir Ziemassvētku laikā atrast mīlošas mājas ikvienam no izstādes dalībniekiem. Bilžu autores ir fotogrāfes Anna Ritman un Diāna Vaska, savukārt par izstādes noformējumu rūpējas SIA “Mad Format” un Jekaterīna Fraimane.

Izstādes atbalstītāji ir “Domina Shopping” un dzīvnieku barības “Hill`s” pārstāvji SIA “Baltic Zoolife”, SIA “SMART CAT Marketing Communications”, eklērnīca “Fat Cat”, makaruni “Confiture”, “Caffeine”, restorāns “Gan Bei”.

Pukainis.lv ir portāls, kur tiek publicēti to bezpajumtes dzīvnieku profili, kuri pašlaik dzīvo dažādās Latvijas patversmēs. Patversmēm ir bezmaksas iespēja publicēt bildes un informāciju par dzīvniekiem, kas tagad atrodas viņu rokās. Tas ir ērts un mūsdienīgs veids, kā šī informācija var būt nogādāta potenciālajam dzīvnieka saimniekam. Jebkurš interneta lietotājs var piekļūt pukainis.lv portālam un izvēlēties dzīvnieku, kuru vēlētos adoptēt. Lapā ir ērtas meklēšanas iespējas (pēc izmēra, dzimuma, vecuma), kas palīdzēs atrast tieši tādu dzīvnieku, kuru cilvēks meklē.

Biedrība “Cat Care Community” palīdz kaķiem gan atrast pastāvīgas mājas, gan nodrošina dzīvniekiem pagaidu mājas un aktīvi meklē tiem jaunus saimniekus. Biedrības darbības ietvaros jau otro gadu darbojas Facebook lapā: http://www.facebook.com/catcarecommunity, kur ir publicēti vairāk nekā 350 sludinājumi par kaķiem, kuriem nepieciešama palīdzība, stāsti par kaķu aprūpi un organizācijām, veterinārajām klīnikām un kaķu kafejnīcām. Biedrība palīdzējusi vairāk nekā 400 kaķiem atrast mājas, kā arī uzbūvēja vairāk nekā 100 ielas kaķu mājiņas.

Patversme “Labās mājas” sāka savu darbību pirms 18 gadiem, kad pirmās brīvprātīgās un entuziastes uzsāka Rīgā glābt pamestos mājdzīvniekus – suņus un kaķus. Tad tika atrasts mazs patvērums dažu dzīvnieku izmitināšanai. 2012. gadā “Labās mājas” vēra durvis, lai ikdienā vienlaikus izmitinātu vairāk kā 60 suņus un 60 kaķus, pateicoties sabiedrības un sponsoru ziedojumiem. "Labo māju" patversmi par savām mājām uz laiku saukuši 1826 suņi un 1804 kaķi. Šogad tie ir jau 201 kaķis un 183 suņi.

T/c Domina Shopping ir viens no lielākajiem tirdzniecības centriem Rīgā un Latvijā, kas saviem apmeklētājiem sniedz plašas un ērtas iepirkšanās iespējas vairāk nekā 170 tirdzniecības vietās. Pēc 2017. gada pavasarī uzsāktā pārmaiņu procesa, nomnieku klāstam pievienojušies jauni pasaulslaveni un iemīļoti zīmoli, kas visplašākajā izvēlē piedāvā apavus un bērnu preces, rotaslietas, sporta preces, mājlietas un interjera priekšmetus. Tāpat ir pieejams ievērojams restorānu un kafejnīcu klāsts, skaistumkopšanas salons, fitnesa centrs ar mūsdienīgu SPA zonu, kā arī dažādi sadzīves pakalpojumi - pasts, banku filiāles, ķīmiskā tīrītava, apģērbu un apavu šūšanas un labošanas darbnīcas, atslēgu serviss, kā arī jaunā koncepta Maxima XXX pārtikas lielveikals. Iepirkšanās jaunajā Domina Shopping ir kļuvusi daudz ērtāka, daudzveidīgāka un pieejamāka, piedāvājot visu ikdienā nepieciešamo. Domina Shopping īpašnieks un pārvaldnieks kopš 2016. gada jūlija ir SIA EfTEN DOMINA. Tirdzniecības centrs atrodas Ieriķu ielā 3, starp divām Rīgas galvenajām satiksmes maģistrālēm – Čaka un Brīvības ielu. Plašāku informāciju par tirdzniecības centru meklējiet mājas lapā www.domina-shopping.lv, kā arī sociālajos tīklos Facebook, Instagram un Twitter.

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.