Pukainis.lv

Tirdzniecības centrā “Rīga Plaza” notiks neparasta foto izstāde ar nosaukumu “Gribu mājās”.

Tirdzniecības centrā “Rīga Plaza” notiks neparasta foto izstāde ar nosaukumu “Gribu mājās”.
12. augustā tirdzniecības centrā “Rīga Plaza” tiks atklāta neparasta foto izstāde “Gribu mājās”. Izstāde norisināsies 3 nedēļas, līdz 1.septembrīm.

Galvenā izstādes ideja – palīdzēt kaķiem, kas meklē mājas, un mudināt cilvēkus Latvijā adoptēt nevis pirkt dzīvniekus.

Bildēs ir redzami kaķi, kuri dzīvo dzīvnieku aizsardzības biedrības “Cat Care Community” pagaidu mājās. Pie katras bildes ir īss kaķa apraksts un kontaktinformācija, lai cilvēkiem, kas vēlas adoptēt kaķi, būtu iepējas pieteikties uz adopciju.

Izstādi organizē biedrība “Cat Care Community” sadarbībā ar mūsu portālu Pukainis.lv, un SIA “NMS RIGA”.

Portāla pārstāve Irina Zaiceva par Pukainis.lv saka:“Mēs radījām šo internetlapu, jo uzskatām, ka tā palīdzēs adoptēt vairāk dzīvnieku, kas vēl nav atraduši savas sapņu mājas, un veicinās adoptēto dzīvnieku skaita pieaugumu Latvijā. Šobrīd mēs jau esam iesākuši sadarbību ar patversmēm no visas Latvijas. Platformai pievienojas arvien vairāk patversmju un biedrību, bet daudzi vēl paliek malā. Mūsu ideja ir radīt lielāko bezpajumtes dzīvnieku reģistru Latvijā, kas būtu pieejams jebkuram, kas ir ieinteresets adoptēt dzīvnieku. Šī izstāde ir mūsu projekta offline-variants, kuru organizējam kopā ar mūsu draugiem no “Cat Care Community”. Tāpat kā mūsu internetvietnē, izstādē mēs rādīsim kaķu bildes un informāciju par katru no dzīvniekiem un to adoptēšanas iespējām. Ceru, ka izstāde mudinās vēl lielāku cilvēku skaitu nevis pirkt, bet adoptēt dzīvniekus!”

Pukanis.lv ir portāls, kur tiek publicēti to bezpajumtes dzīvnieku profili, kuri pašlaik dzīvo dažādās Latvijas patversmēs.

Patversmēm ir bezmaksas iespēja publicēt bildes un informāciju par dzīvniekiem, kas tagad atrodas viņu rokās. Tas ir ērts un mūsdienīgs veids, kā šī informācija var būt nogādāta potenciālajam dzīvnieka saimniekam.

Jebkurš interneta lietotājs var piekļūt pukainis.lv portālam un izvēlēties dzīvnieku, kuru vēlētos adoptēt. Lapā ir ērtas meklēšanas iespējas (pēc izmēra, dzimuma, vecuma), kas palīdzēs atrast tieši tādu dzīvnieku, kuru cilvēks meklē.

Biedrība “Cat Care Community” palīdz kaķiem gan atrast pastāvīgas mājas, gan nodrošina dzīvniekiem pagaidu mājas un aktīvi meklē tiem jaunus saimniekus. Biedrības pārstāves Anastasija Jahova un Zanda Indriksone par biedrību saka: “Mūsu mērķis ir sekmēt dzīvnieku labklājību Latvijā. Mūsu galvenie uzdevumi ir veicināt dzīvnieku, it īpaši kaķu, labturību, veicināt sabiedrības izglītotību un apmācību jautājumos, kas ir saistīti ar dzīvnieku aprūpi, veselību un aizsardzību. Biedrības darbības ietvaros jau otro gadu darbojas blogs Facebook lapā: http://www.facebook.com/catcarecommunity, kur ir publicēti vairāk nekā 350 sludinājumi par kaķiem, kuriem nepieciešama palīdzība, stāsti par kaķu aprūpi un organizācijām, veterinārajām klīnikām un kaķu kafejnīcām. Biedrība palīdzējusi vairāk nekā 400 kaķiem atrast mājas, kā arī uzbūvēja vairāk nekā 100 ielas kaķu mājiņas.

Fotogrāfs – Denis Kaibagarov un Diana Vaska.

Izstādes noformējums – Jekaterīna Fraimane.

Izstādi atbalsta – “Rīga Plaza”, zooveikals “Birma Pets” un SIA “NMS Riga”

Izstādi ir iespējams apmeklēt tirdzniecības centrā “Rīga Plaza” Rīgā, Mūkusalas iela 71, katru dienu no plkst. 10:00 līdz 21:00.

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.