Pukainis.lv

 

PUKAINIS.LV IR LABDARĪBAS PROJEKTS, KURA MĒRĶIS IR PALĪDZĒT DZĪVNIEKIEM PATVERSMĒS ATRAST SAVAS JAUNAS MĀJAS UN JAUNUS SAIMNIEKUS

Projekts ir paredzēts cilvēkiem, kas jūt līdzi un grib palīdzēt dzīvniekiem, kuriem nav savas mājas.

Uz doto brīdi Latvijā ir grūti noteikt precīzu dzīvnieku skaitu, kas dzīvo patversmēs un uz ielas. Un mēs mēģināsim šo problēmu risināt.

Tāpēc mēs izveidojām internetvietni, kur dzīvnieku patversmes un jebkurš ieinteresētais var iepazīties ar dzīvniekiem, kuri meklē mājas.

Šī projekta ideja eksistēja jau ilgu laiku un beidzot tas tiek īstenots. PUKAINIS.LV, pirmkārt, ir par mīlestību, iespēju padarīt pasauli labāku, bet dzīvniekus un cilvēkus – laimīgākus. Projekts ir arī par drosmi, pateicoties kurai cilvēks ir spējīgs darīt brīnumainās lietas. Jo katram no mums – gan cilvēkiem, gan kaķiem un suņiem – ir viena liela vēlme – būt mīlētam. Katram ir nepieciešamas mājas, jo mājas ir tā vieta, kur mēs dalāmies viens ar otru mīlestībā. Mēs ticam, ka mūsu iniciatīva palīdzēs Jums atrast ne tikai mājdzīvnieku, bet arī īstu mīlošu draugu.

Mūsu internetvietnē Jūs atradīsiet suņu un kaķu profilus. Katrā profilā ir norādīts dzīvnieka vecums un izmērs, kā arī īsa papildu informācija par dzīvnieku. Izvēlējieties sev draugu, un viņš vai viņa kļūs par Jūsu jaunu mīluli!

2019.gadā Pukainis.lv kļūva par dzīvnieku aizsardzības biedrību.

2020.gada 9.septembrī Pukainis.lv tika piešķirts sabiedriskā labuma organizācijas (SLO) statuss.

No 2021.gada kļūva par biedru Latvijas pilsoniskā aliansē (https://www.nvo.lv) un par biedru Latvijas sociālās uzņēmējdarbības asociācijā.

Mēs aicinām dalībai projektā atbalstītājus, kas var sniegt ne tikai finansiālu palīdzību, bet arī ieinteresētos cilvēkus, kuri var piedāvāt savas rūpes un enerģiju.

❤️ ❤️ ❤️

Jūs varat atbalstīt dzīvnieku aizsardzības biedrības Pukainis.lv aktivitātes, kuru rezultātā vairāk suņu un kaķu no patversmēm atradīs jaunas mājas!

Ziedojumu var veikt:

Paldies!

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.