Pukainis.lv
frenk

frenk

  • Dzimums puika
  • Vecums 7 gadi
  • Izmērs liels
  • Pilsēta Rīga
  • Patversme Nepērc Adoptē DzAB
  • Tālrunis Rādīt tālruņa numuru 29583400

ХОЧУ ДОМОЙ! ПОСТ ШАНС! Фрэнк. Невероятно трудно писать этот пост. Трудно, потому что Фрэнк не молод и наверное, как скажут многие, не очень красивый. Поиск дома для возрастной собаки очень сложное дело. У нас и молодого, здорового, красивого пса пристроить не так легко. Но я надеюсь, надеюсь на дружбу и взаимопомощь, на то что есть хорошие люди, которые сделают репост и помогут Фрэнку обрести свой дом. ФРЕНК. Возраст 7 лет. Среднего размера 55-60 см Вес около 25 кг. Удивительный пёсик. Очень добрый, ласковый и человеческий. Он с трепетом подходит, чтобы его погладили и замирает от счастья. Необычайно любит ласку. Тихий и незаметенный. С собаками ладит, но бывают и неудачные знакомства. Характер у парня всё таки есть. Прекрасно ездит на машине и очень любит это. Для него главное быть с человеком. Вполне здоров для своего возраста. Есть ветпаспорт с чипом и прививками. Кастрированный . Приученный к выгулу.

Aizpildi kontaktformu un satiec jaunu draugu!

Es piekrītu manu personas datu apstrādei

Mēs sazināsimies ar Jums dienas laikā, lai sarunātu vietu un laiku, kur satiksiet mīluli

CITI DZĪVNIEKI

taisons_photo

TaisonsPilsēta: Liepāja

Taisons ir aptuveni trīs gadus vecs amerikāņu buldoga un haskija krustojums. Viņš nonāca patversmē tāpēc, ka saimnieki par pieaugušu suni nemācēja rūpēties.Diemžēl no kucēna vecuma Taisnos netika apmācīts, taču viņa šķirnei apmācības ir vairāk kā svarīgas. No jauka un mīļa kucēna Taisons izauga tik pat jauks, bet neaudzināts suns ar strauju dabu. Taisons dzīvo patversmē no 2020.gada oktobra un tiek aktīvi apmācīts, turklāt Taisonam ļoti patīk mācīties un uzvedība ir mainījusies. Taisons meklē acu kontaktu ar cilvēku un ar lielu prieku izpilda dotās komandas, prot iet blakus. Tāpat Taisons labprāt draudzējas ar citiem suņiem un kaķiem. Tāpēc tagad viņš ir gatavs jaunai ģimenei, kas turpinās ar viņu aktīvi strādāt un sapratīs suņa nepieciešamību pēc mīloša un zinoša saimnieka. Taisonam vislabāk būtu dzīvot privātmājā ar pagalmu, taču īsā apmatojuma dēļ Taisonam ir jādzīvo iekštelpās. Taisons ļoti mīl cilvēkus un ļoti vēlas cilvēka kompāniju, tāpēc būs klātesošs ikdienas aktivitātes, sēžot savam saimniekam blakus atpūtas brīdī, vai aktīvi piedaloties ikdienas gaitās.Lai spētu palīdzēt pēc iespējas lielākam nelaimē nonākušo dzīvnieku skaitam, patversmei var palīdzēt: sūtot SMS uz labdarības numuru 1881 ar tekstu PAW2, PAW3 vai PAW5 un attiecīgi ziedojot 2, 3 vai 5 eiro patversmes iemītniekiem; vai pārskaitot ziedojumu uz biedrības bankas kontu: Saņēmējs: Liepājas Kinoloģiskā Biedrība Dzīvnieku aizsardzības grupа Reģistrācijas Nr.: 40008006232 Konta Nr.: LV40HABA000140J037032 BIC/swift kods: HABALV22
Dzimumspuika Vecums3 gadi Izmērsvidējs

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.