Pukainis.lv
astīte

astīte

  • Dzimums meitene
  • Vecums 10 gadi
  • Pilsēta Jelgava
  • Patversme Tutti DZAB
  • Tālrunis Rādīt tālruņa numuru 29365315

Jauka, mīļa un bezgala draudzīga ir nopietnā ģīmīša īpašniece Astīte. Pirms pāris mēnešiem Astītes dzīve pārgriezās pilnībā - kaķenīte attapās uz ielas... Kāpēc? Kādēļ? Kā? - arī mums šie jautājumi ir palikuši neskaidri. Bet zināms ir viens, ka iepriekšējās mājās Astīte netika nedz īpaši lolota, nedz arī kopta (par to liecināja netīrais kažociņš, pūžņojošās acis un melnās "zeķītes", kuras reiz ir bijušas baltas). Šobrīd kaķenīte atkopjās pēc visa pārdzīvotā, kā arī paralēli sāk lūkot pēc mājām, kuras saukt par savām. Astīte ir ~10 gadus jauna, ar nepārspējamu velmi būt blakus cilvēkam, klēpī vai uzmanības centrā, bet arī nu ļoti, ļoti mīļa, murrīga! Taisnība gan, vecā dzīve ir atstājusi pēc sevis nelielas sekas - Astītei nav puse no astes, tomēr tas netraucē viņas ikdienas kaķu gaitām. Viņa meklē mājas, kur varēs saimniekot un mierīgi vadīt savas vecumdienu gaitas.

Aizpildi kontaktformu un satiec jaunu draugu!

Es piekrītu manu personas datu apstrādei

Mēs sazināsimies ar Jums dienas laikā, lai sarunātu vietu un laiku, kur satiksiet mīluli

CITI DZĪVNIEKI

frenk_photo

FrenkPilsēta: Rīga

ХОЧУ ДОМОЙ! ПОСТ ШАНС! Фрэнк. Невероятно трудно писать этот пост. Трудно, потому что Фрэнк не молод и наверное, как скажут многие, не очень красивый. Поиск дома для возрастной собаки очень сложное дело. У нас и молодого, здорового, красивого пса пристроить не так легко. Но я надеюсь, надеюсь на дружбу и взаимопомощь, на то что есть хорошие люди, которые сделают репост и помогут Фрэнку обрести свой дом. ФРЕНК. Возраст 7 лет. Среднего размера 55-60 см Вес около 25 кг. Удивительный пёсик. Очень добрый, ласковый и человеческий. Он с трепетом подходит, чтобы его погладили и замирает от счастья. Необычайно любит ласку. Тихий и незаметенный. С собаками ладит, но бывают и неудачные знакомства. Характер у парня всё таки есть. Прекрасно ездит на машине и очень любит это. Для него главное быть с человеком. Вполне здоров для своего возраста. Есть ветпаспорт с чипом и прививками. Кастрированный . Приученный к выгулу.
Dzimumspuika Vecums7 gadi Izmērsliels

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.