Pukainis.lv
melnā ar pusasti

melnā ar pusasti

Apmēram gadu vecā, sterilizētā kaķenīte ir pilnīgi melna. Zaudējusi gan daļu savas rotas - melno, skaisto astes galiņu. Taču tas netraucēs kaķenītei kļūt par labu draugu savam nākamajam saimniekam.

CITI DZĪVNIEKI

sofija_photo

SofijaPilsēta: Liepāja

Sofija nonāca Liepājas Kinoloģiskās Biedrības ”Dzīvnieku aizsardzības grupas” Liepājas Dzīvnieku patversmē šī gada 10.jūnijā. Sofiju bija pamanījuši Atmodas bulvāra kaķu kolonijas kaķu aprūpētāji. Kaķeni kāds bija atnesis un pametis pie esošās kaķu kolonijas, bet tās iemītnieki jaunpienācēju nepieņēma. Atmodas bulvāra iedzīvotāji, kas rūpējās par kaķu koloniju saprata, ka kaķene uz ielas neizdzīvos, jo ir ļoti jauna un tieva. Tāpēc tika pieņemts lēmums Sofiju nogādāt patversmē un meklēt viņai jaunus – gadīgākus saimniekus. Sofija ir aptuveni vienu gadu veca, mīļa, gudra un skaista. Izteikts mājas dzīvnieks ar nosvērtu raksturu. Sofija ļoti labi satiek ar citiem kaķiem, draudzējas gan ar kaķēniem, gan pieaugušiem kaķiem. Viņa nebaidās arī no suņiem un visticamāk kaķene dzīvojusi savā iepriekšējā dzīvesvietā ar citiem dzīvniekiem. Sofija ir sterilizēta, potēta, čipēta un reģistrēta, un atrodas LKB ”Dzag” Liepājas Dzīvnieku patversmē. Ja vēlaties iepazīties ar Ņušu, zvaniet pa tālruni: 28990174. LKB ”Dzag” Liepājas Dzīvnieku patversmei vari palīdzēt arī sūtot SMS uz labdarības numuru 1881 ar tekstu PAW2,PAW3 vai PAW5 un attiecīgi ziedo 2, 3 vai 5 eiro patversmes iemītniekiem, vai pārskaitot ziedojumu uz biedrības bankas kontu: Liepājas Kinoloģiskā Biedrība Dzīvnieku aizsardzības grupа Reģ.Nr.: 40008006232 Konts: LV40HABA000140J037032 BIC/swift kods: HABALV22
Dzimumsmeitene Vecums1 gads Izmērs-

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.