Pukainis.lv
kakene 116

kakene 116

Meklē Mājas! Meitenīte, apmēram 1 gadu jauna, lieliski sadzīvo ar citiem kaķiem, sterilizēta. Красавице примерно годик. Очень дружная по отношению к другим кошкам. По отношению к людям довольно осторожная, видимо потому , что в детстве натерпелась, проживая на улице. Стрерилизована. ☎ 29288968, Ventspils.

Aizpildi kontaktformu un satiec jaunu draugu!

Es piekrītu manu personas datu apstrādei

Mēs sazināsimies ar Jums dienas laikā, lai sarunātu vietu un laiku, kur satiksiet mīluli

CITI DZĪVNIEKI

slavka_photo

SlavkaPilsēta: Rīga

ХОЧУ ДОМОЙ! ПОСТ-ШАНС СЛАВКА! Девочка- очень ласковая, добрая, умная. Бывшедомашняя, отдали по семейным обстоятельствам. Обожает детей, спокойно можно рекомендовать, как семейную собаку. Отлично ладит с другими собаками. Спокойно контактирует с котами, нет проблем. Дома остаётся одна, не воет, дом не громит. Выгул 2 раза в день, все строго только на прогулках. Собака активная, жизнерадостная, но дома вполне деликатная. Быстро учится всему новому. На даче встала на охрану дома. Очень чувствует настроение человека рядом, на незнакомых может немного полаить. СЛАВКА. Возраст - 1.5 года Рост-60 см Вес - 30 кг Стерилизованная. Имеет ветпаспорт с чипом и прививками. Социализированная. Приученная к выгулу. Единственная проблема по здоровью есть: восполение почек из-за камней. Но сейчас лечим, с каждым новым узи и анализами всё лучше, врачи говорят, что возможно скоро можно будет и на обычный корм перевести, но пока Renal надо кормить.
Dzimumsmeitene Vecums6 gadi Izmērsliels
kaķeņi_photo

KaķeņiPilsēta: Liepāja

Kaķēni nonāca patversmē 21.jūnijā, kad tika izglābti no drošas nāves zālāja pļaušanas laikā. Teritorijas, kurā dzīvoja kaķēni ar savu mammu, īpašnieki bija nolēmuši sakopt un nopļaut tajā pāraugušo zāli. Tomēr pirms pļaušanas darbu uzsākšanas nepārliecinājās, vai garajā zālē neslēpjas kāds dzīvnieks. Zāles pļaušanai sākoties, kaķene ļoti nobijusies aizbēga, bet kaķēni palika zālē. Nobijušies no pļaujmašīnas radītā trokšņa, kaķēni skaļi ņaudēja un šņāca, un par laimi pļaujmašīnas vadītājs viņus sadzirdēja un pārtrauca zāles pļaušanu. Uz notikuma vietu ieradās pašvaldības dzīvnieku patversmes ”Lauvas sirds” dzīvnieku ķeršanas speciālists, kurš kaķēnus noķēra un nogādāja tos LKB ”Dzag” Liepājas Dzīvnieku patversmē, jo patversmē ”Lauvas sirds” viņus nebija iespējams ievietot, jo tā bija pilnībā pārpildīta. Pirmajās dienās abi kaķēni bija ļoti nobijušies un atradās šoka stāvoklī. Aizstāvot sevi, šņāca un sita ar ķepu. Jebkura kustība no cilvēka kaķēniem izraisīja lielas bailes. Patversmē kaķēniem nodrošināta veselības aprūpe un izārstētas iekaisušās actiņas un deguni. Pēc patversmē pavadītā mēneša abi kaķēni vairs nebaidās, sāk spēlēties un izrāda interesi par cilvēkiem. Vēl viens mēnesis patversmē, lai veiktu nepieciešamo vakcināciju un veterināro aprūpi, un abi kaķēni varēs doties mājās. Ar kaķēniem var braukt iepazīties un rezervēt adopciju jau tagad, bet mājās braukt kaķēni varēs augusta vidū. Patversme aicina visus zāles pļāvējus pirms pļaušanas pārliecināties, vai zālē nav paslēpies kāds dzīvnieks, jo tad, kad dzīvnieks ir lielā stresā, ne vienmēr mūk prom, bet var palikt uz vietas, nekustās un var aiziet bojā. Kaķēni ir sterilizēti, potēti, čipēti un reģistrēti un atrodas LKB ”Dzag” Liepājas Dzīvnieku patversmē. Ja vēlaties iepazīties ar kaķēniem, zvaniet pa tālruni: 28990174. LKB ”Dzag” Liepājas Dzīvnieku patversmei var palīdzēt arī sūtot SMS uz labdarības numuru 1881 ar tekstu PAW2, PAW3 vai PAW5 un attiecīgi ziedo 2, 3 vai 5 eiro patversmes iemītniekiem, vai pārskaitot ziedojumu uz biedrības bankas kontu: Liepājas Kinoloģiskā Biedrība Dzīvnieku aizsardzības grupа Reģ.Nr.: 40008006232 Konts: LV40HABA000140J037032 BIC/swift kods: HABALV22
Dzimumsmeitene Vecums2 mēn. Izmērs-

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.