Pukainis.lv
rait

rait

Aktīvs, ziņkārīgs un ļoti mīļš suns, kuram ļoti nepietiek cilvēku uzmanības

Aizpildi kontaktformu un satiec jaunu draugu!

Es piekrītu manu personas datu apstrādei

Mēs sazināsimies ar Jums dienas laikā, lai sarunātu vietu un laiku, kur satiksiet mīluli

CITI DZĪVNIEKI

nočka_photo

NočkaPilsēta: Rīga

Посмотрите, какая красавица и умница ищет себе новый дом! Этой чёрной, как уголёк девочке пока не очень везёт в этом мире. Её вместе с мамой нашли на одном из заброшенных хуторов, где они сами выживала, как могли. Сейчас НОЧКА живёт в временном доме и постепенно превращается из испуганной малышки в смешного, озорного щенка. -очень дружелюбная к своим собратьям . -с котами сложно сказать, нет возможности проверить -спокойная, не агрессивная, не истеричная. -с огромным удовольствием обучается всему новому, не особо её пугают незнакомые вещи. -сейчас уже неплохо гуляет на поводке, туалет пока 50/50 -спокойно едет в машине -про лестницы сложно сказать, живёт в частном доме, но обычно эта проблема решается быстро. -питание:сухой корм НОЧКА! Возраст - 6 месяцев Рост-47 см в холке (вырастет до 55-60 см) Имеет ветпаспорт с чипом и прививками. Социализированная. Легко обучаемая. В принципе, отличная собака. Очень ждём ответственных и любящих хозяев. -На цепи -На охрану объектов -Одиноким пожилым людям (70+) своих собак не отдаём. Спасибо большое за понимание в данном вопросе. Вся более подробная информация по номеру телефона : 29583400
Dzimumspuika Vecums6 mēn. Izmērsvidējs
arČi_photo

ArČiPilsēta: Liepāja

#LABSIRDĪBUNĒAIZSLĒGSIKARANTĪNA #PalīdziMumsPalīdzēt #nokillshelter #LKBDzAGEzermalas11Patversmesikdiena #suņi #LKBDzaGLiepajasDzivniekuPatversmeIkdiena #PAW2,#PAW3 , #PAW5 Ārčijs Ārčijs ir 11 gadus vecs gludspalvainā takša sugas pārstāvis. Suns nonāca patversmē pagājušā gada rudenī, jo Ārčija saimnieks nomira. Lai arī kādu brīdi Ārčijs dzīvoja kopā ar saimnieka sievu, Ārčijs ļoti skuma un pārdzīvoja un no kopā dzīvošanas nekas nesanāca. Ārčijs patversmē nonāca ļoti sliktā stāvoklī, suns bija pārbarots un kustējās ar lielām grūtībām. Patversmē sunim nozīmēja diētisko barību un daudz kustības. Ārčijs nu ir kļuvis par dzīvespriecīgu suni. Patversmē Ārčijs ir liels draugs visiem kaķiem, tāpat arī Ārčijs patversmē ir ļoti sadraudzējies ar citu suni. Sunim ir ļoti nepieciešamas garas pastaigas un to patversmē šobrīd nodrošina atsevišķi brīvprātīgie. Ārčijam ir ļoti labs raksturs, zinātkārs, gudrs, mīļš un harizmātisks suns. Ārčijs ir pelnījis vēl vienu iespēju dzīvot mājās. Viņš būs ideāls draugs senioru pārim, kam patīk garas pastaigas un mierīgi vakari.!Sākot no 1.dienas ikviena dzīvnieka uzturēšana Liepājas dzīvnieku patversmē, ārstēšana un sterilizācija iespējama tikai pateicoties jūsu atbalstam un ziedojumiem.. Tāpēc visu nelaimē nonākušo suņu un kaķu vārdā lūdzam jūsu palīdzību – noziedo Liepājas Kinoloģiskā Biedrība Dzīvnieku aizsardzības grupа Reģ.Nr.: 40008006232 A/S "SWEDBANK" Kods:HABALV22 Konts:LV40HABA000140J037032 LIEPĀJAS KINOLOĢISKĀ BIEDRĪBA "DZĪVNIEKU AIZSARDZĪBAS GRUPA" Bank: AS PrivatBank Kont: LV21PRTT0256014534900 SWIFT коd: PRTTLV22 http://www.privatbank.lv/lv Ziedojums ar SMS!Sūti SMS uz labdarības numuru 1881 ar tekstu PAW2,PAW3 vai PAW5 un ziedo 2,3 vai 5 evro patversmēs iemitniekiem! Paldies visiem, kas mums palīdz!
Dzimumspuika Vecums- Izmērsmazs

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.