Pukainis.lv

SUŅI ATROD MĀJAS UN PADARA ĢIMENI LAIMĪGU

SUŅI ATROD MĀJAS UN PADARA ĢIMENI LAIMĪGU
Saimniece rūpējas par vairākiem suņiem un uzskata, ka dzīve būtu labāka, ja katrs no mums dotu mājas kādam noklīdušam dzīvniekam. Viņa arī pauž viedokli, ka šādi mīluļi mājās nes laimi.

Katru rītu pirmie pie brokastīm tiek Reksis, Džeks, Alise un Vudijs. Saimnieki pie brokastu galda sēžas vien tad, kad četrotne ir gardi pamielojusies. “Tas nemaz nav iespējams citādāk, viņi vienkārši ēd ārā no mutes,” stāsta suņu saimniece Linda.

Četrotnes saimniece ir viena no tām, kura nespēj paiet garām nevienam nelaimē nonākušajam. Arī Reksis, Džeks un Alise saviem iepriekšējiem saimniekiem kļuva lieki, taču šajā namā viņi atrada to, pēc kā ilgojas ikviens – ģimenes siltumu un mīlestību.

Izglābt kādu nenozīmē tikai dot viņam mājas. Tā ir milzīga atbildība par šo radību, visa viņa mūža garumā. 15 gadus vecajai Alisei veica vairākas operācijas: protezēta gūža, trahejā ievadīts stents. To uzzinot, dažiem šķiet, ka šīs pūles ir pārspīlētas. Bet Linda uzskata, ka savādāk nevar. Ja saslimis bērns, mēs taču arī viņu nepametam nolemtībai.

“Tas ir mūsu ģimenes loceklis. Mēs par viņu rūpējamies. Man negribētos, lai mani bērni vecumdienās mani ar ragaviņām aizved uz mežu nomirt, tā kā kādreiz bija pasakā,” stāsta saimniece Linda.

Cilvēki bieži atrunājas, ka viņiem ir pārāk mazs dzīvoklis, lai turētu suni. Bet Linda uzskata, ka īstenībā, viņi baidās ziedot savu komfortu. “Cilvēkiem ir jādalās ar savām ērtībām, jāpalīdz tiem, kas to nespēj. Viņš jau nav vainīgs, ka piedzima par suni. Es atkal neesmu vainīga, ka piedzimu par cilvēku, neesmu kaut ko nopelnījusi. Man ir jāpalīdz, ja es varu. Pirmo suni nopirkām spanielu, bet tad, kad tev ir apmierināta vēlme pēc konkrēta drauga, tad tu vari palīdzēt kādam, kuram nav mājas. Un tie kranči ir tikpat mīļi,” stāsta Linda.

Alise tika pārvesta no patversmes. Tikmēr Reksis pats atrada ceļu uz Lindas mājām. Pēdējais šim pulciņam ir pievienojies Džeks. Ģimene viņu pārveda pēc tam, kad aizsaulē aizgāja viņu mīlulis Ķirbītis. Ģimene izlēma, ka šoreiz mājas jādod kādam, kuram tas patiešām ir vajadzīgs. Uzzinot Džeka stāstu, Linda nespēja palikt vienaldzīga.

Suns bija aizsietā kastē, izbadējies, nočurājies. Kājas bez spalvām, nevarēja pat nostāvēt kājās un izliekt muguru, jo bija kastē gulējis – pirmā Lindas tikšanās ar suņuku patversmē joprojām palikusi spilgtā atmiņā.

“Iznesa viņu klēpī ārā, man dod suni, un viņš no bailēm apkakājās. Viņš tik ļoti neuzticējās svešajiem, ka sēdēja man klēpī, kā plastmasas sunītis, sastindzis. Man viņa bija tik šausmīgi žēl, ka es atbraucu mājās un sāku ar vīru šā un tā, bet viņš nekā,” stāsta Linda.

Lai gan Linda vairs nemaz necerēja, notika Vecgada vakara brīnums. “Pēdējā vecā gada dienā mans vīrs bērniem pačukstēja, lai viņi aizbrauc uz veikalu, bet patiesībā aizbrauc un atved Džeku. Es raudāju, tā bija tāda laime. Viņam ir mājas, ka viņam viss ir kārtībā. Es biju tik laimīga,” stāsta Linda.

Linda uzskata, ja katrs no mums dotu mājas kaut vienam pasaulē noklīdušajam, tad pasaule kļūtu daudz labāka un bagātāka. Viņa ar saviem mīluļiem ir ļoti laimīga, jo pieņemtie dzīvnieki mājās nes laimi.

Kontakti

Tālr.: +371 2915 1915
E-pasts: info@pukainis.lv

Patversmes

Seko mums


KONFIDENCIALITĀTES POLITIKA
Copyrights © 2016. pukainis.lv Visas tiesības aizsargātas

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.