Pukainis.lv

Hilarija Svonka, Karu un Rumi 10.01.15

Hilarija Svonka, Karu un Rumi
Bilde: swap/splash
Hilarija Anna Svonka (dzimusi 1974. gada 30. jūlijā) ir amerikāņu aktrise. Viņas Holivudas karjera ir sākusies no mazas epizodes daudzsēriju filmā “Bafija pret vampīriem” (1992), bet pēc tam viņa saņēma galveno lomu “Vēl viena karate leģenda” (1994). Aktrisei ir divas Oskara prēmijas: pirmā par transseksuāla Brendona Tīnes lomu filmā “Puiši neraud” (1999) un otrā par viesmīles Megijas Ficdžeraldas lomu filmā “Miljons dolāru mazulīte” (2004).

Pie Hilarijas Svonkas dzīvo mazais suns Karu – jauktenis, Džeka Rasela terjera un velsas korgija sugu krustojums. Hilarija sauc Karu par “mazu uguns bumbiņu – prieka bumbiņu”. Karu aktrise ir atvedusi no Dienvidāfrikas. Sunim tolaik bija 8 nedēļas, viņa bija klaiņojošs suns, kas staigāja pa ielām. Pēc vetārsta apskates tika izteikts spriedums: “Ja par suni uzreiz neparupēties, dzīvot viņai atliks maz”. Tagad Karu ir 6 gadi un tas ir vesels un jautrs suns. Starp citu, savu vārdu suns dabūja par godu Karru tuksnesim, kas atrodas Dienvidāfrikā, kur Hilarija arī atrada savu nākotnējo mājas iemītnieku filmēšanas laikā.

Pie Hilarijas arī dzīvo suns Rumi – zeltainā retrīvera jauktenis. Rumi aktrise ir paņēmusi no suņu patversmes.

Hilarija Svonka vienmēr atkārto, ka viņai nav mīļākās suņu sugas, viņa mīl absolūti visus suņus. “Es nevaru saprast cilvēkus, kuri saka, ka ir gatavi paņemt savās mājās tikai tīrasiņu šķirnes suni vai kaķi,” saka Hilarija. “Varbūt es esmu dumja, bet es ar visu dvēseli mīlu savus suņus jaukteņus,” smejas aktrise.

Hilarija Svonka, pēc saviem vārdiem, ļoti mīl pavadīt laiku ar saviem suņiem. “Es ļoti mīlu pastaigas, pārgājienus, kā arī staigāt pa pludmali ar suņiem,” teica Hilarija. “Suņi priekš manis ir vislabākā kompānija pastaigas laikā, bez viņiem es nevaru iedomāties savu dzīvi.”

Starp citu, vienā no filmas “Miljons dolāru mazulīte” epizodiem Karu ir filmējusies kopā ar Hilariju.

Aktrise Hilarija Svonka aktīvi piedālās bezpajumtes dzīvnieku palīdzības kampaņās. ASV ir gandrīz 8 miljoni bezpajumtes dzīvnieku un aptuveni 6 miljonus nākas iemidzināt. “Piedalīties šādā veida kampaņās priekš manis ir augsts gods,” atzinās Hilarija. “Papildus tam, ka ir nepieciešams palīdzēt bezpajumtes suņiem un kaķiem, cilvēkiem arī ir jāzina tas, ka palīdzība ir nepieciešama trušiem, putniem, bruņurupučiem, zirgiem. 25% no visiem bezpajumtes dzīvniekiem ir tīrasiņu šķirnas.” Aktrise aicina visus, kam nav vienaldzīga šī problēma, piedalīties šādā veida akcijās.

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.