Pukainis.lv

Drū Berimora un viņas suņi 21.07.15

Drū Berimora un viņas suņi
Bilde: internet
Drū Berimora ir slavenā Holivudas aktrise, producente un režisore, kura dzimusi aktieru ģimenē 1975. gada 22. februārī. Pirmo reizi viņa parādījusies televīzijā 11 gadu vecumā, filmējoties suņu barības reklāmā. Proves laika gaitā viens no suņiem iekoda Drū, bet neskatoties ne uz ko, meitene nav sākusi raudāt, bet tieši pretēji, sāka smieties. Iespējams, tieši tāpēc viņa tika apstiprināta šajā lomā.

Drū Berimoras kino debija notika 1980. gadā filmā “Citi noteikumi”, savukārt pēc filmēšanas sava krusttēva Stivena Spilberga filmā “Citplanietis” aktrise momentāli kļuva par “zvaigznes bērnu”. Tīneidžeru vecumā Drū bija problēmas ar alkoholu un narkotikām, par kurām viņa ir uzrakstījusi savā autobiogrāfijā “Little Girl Lost” (“Mazā meitene pazaudējusies”).

1995. gadā Drū Berimora kļuva par komerciālās kinokompānijas “Flower Films” īpašnieci. Visvairāk pazīstamas filmas ar aktrises dalību ir “Sliktās meitenes”, “Betmenis“, “Kliedziens”, “Kāzu dziedātājs”, “Čārlija enģeļi”, “Donijs Darko”, “Pirmie 50 skūpsti”, “Apsolīt nenozīmē jāprecas”, “Mīlestības attālumā” u. c.

Aktrise Drū Berimora ir pazīstama ar savu mīlestību pret suņiem. 1996. gadā Losandželosā krāmu tirgū viņa iegādājās divus kucēnus – brāli un māsu no labradora un čau-čau sakrustotas sugas. Meiteni Drū nosauca par Flossi, bet puiku par Templeton. 1999. gadā aktrise krāmu tirgū ir nopirkusi vēl vienu pagalma suni, kuru nosaukusi Vivian.

2001. gadā Flossi kļuva slavena visā pasaulē ar to, ka izglāba no ugunsgrēka aktrisi un viņas līgavaini Tomu Grinu viņu mājās Beverlihilsā. Sajūtot dūmus, suns sāka mesties virsū savu saimnieku guļamistabas durvīm. Sadzirdot troksni, Drū un Toms izskrēja no mājas, paķerot līdzi savus suņus. Kopš tā laika Flossi palika par Drū Berimoras mīluli. Aktrise pat ļāvusi viņai plēst un spēlēt ar saviem džinsiem, kas, pēc Drū vārdiem, padarīja tos vēl modernākus.

2008. gadā uz ekrāniem iznāca filma “Pie dienvidu robežas jeb Meiča no Beverlihilsas”, kurā Drū ir atskaņojusi čivavas sugas suni pēc vārda Hloha, kura meklēja ceļu no Meksikas uz mājām. Par savu lomu aktrise teica, ka viņai patika piedalīties ģimenes filmas filmēšanā, tāpēc ka tas ļāva viņai atkal sajūsties kā bērnam.

2008. gadā 12 gadu vecumā nomira suns Vivian. Drū nolēma aizvest miruša suņa pīšļus uz viņas mīļako vietu pludmalē un izkaisīt tos vējā. Pēkšņi tajā momentā uzpūta vējš, un pīšļi trāpa Drū mutē un sejā. Pēc Drū Berimoras vārdiem, viņa uztvēra šo notikumu ar humoru: “Tā bija Vivian maltīte,” teica Drū.

2010. gada jūlijā 16 gadu vecumā nomira Drū mīlule, suns Flossi. Aktrise ļoti bēdīgi pārdzīvoja šo zudumu. Par zīmi mūžīgai mīlestībai Drū aizveda suņa pīšļus uz Indiju un izkaisīja tos virs svētas Gangas upes.

Pēc Flossi nāves Drū Berimorai ilgu laiku bija sēras, bet vēlāk tomēr nolēma atkal paņemt jaunu suni. Viņa izglāba pagalma kucēnu no iemidzināšanas, kad tam bija tikai 2 nedēļas. Suni viņa nosauca par Duglasu. Šobrīd viņš dzīvo aktrises mājā Losandželosā. “Duglass ir lieliski rūdīts un dzīvespilns,” saka par savu suni Drū. “Viņš ir vislabākais maziņais mīlulītis visā pasaulē,” saka aktrise. Pret visiem saviem suņiem Drū Berimora izturējās kā pret bērniem.

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.