Pukainis.lv

PATVERSMES DZĪVNIEKI

LAIMĪGIE

amors_photo

AmorsPilsēta: Rīga

Šodien pastāstīsim skumju stāstu , kura pavisam laimīgam nobeigumam runcītim Amoram nepieciešamas labas mājas un gādīgas cilvēka rokas. Viss sākās ar to, ka kāda daudzdzīvokļu nama iemītniece novēroja , ka agrāk tik omulīgais un staltais runčuks bēdīgs guļ uz kājslauķīša pie kādām durvīm. Ārā auksts rudens, turklāt var redzēt, ka mincim grūti pārvietoties. Runčukam pakaļkājā izveidojies bumbulis. Bija grūti noteikt, kas noticis....trauma...augonis...? Bet tā sauktajiem "saimniekiem" pa istabu tobrīd rotaļājās jau cits mazs kaķēns un neviens pat negrasījās tērēt laiku un līdzekļus Amoriņa ārstēšanai. Minētā sieviete meklēja palīdzību Auces dzīvnieku aizsardzības biedrībā. Pēc pirmās vizītes pie vetārsta arī mēs sapratām, ka nepieciešami nopietni izmeklējumi un ārstēšana. Tagad Amoriņam ir amputēta viena pakaļkāja, bet tas viņam it nemaz netraucē brīvi pārvietoties un skraidīt pakaļ cilvēkam, diedelējot uzmanību un murrājot kā traktoram, kūleņot no vieniem sāniem uz otriem, lai tā pavisam nejauši kāds pabužinātu punci. Runčuks ir ticis pie sev ļoti piemērota vārda, jo Amors ir ļoti mīlīgs kaķis, kurš jau nu noteikti nelaidīs garām samīļošanas iespēju. Pēc dabas četrgadīgais Amors ir arī prātīgs un nosvērts. Jā, Amoram, protams, patiktos arī paspēlēties ar rotaļu striķīti, paķert kādu mantiņu, bet, viņaprāt, ja kāds viņu apciemo, tad laiks jāizmanto lietderīgi – pabužinot kažociņu, paglaudot, pakasot zodiņu un tā tik varētu turpināt un turpināt. Ja esat gatavs uzņemt runcīti savā ģimenē un turpmāk parūpēties par viņu, zvaniet mums! Šobrīd Amoriņš dzīvo patversmē "Labās mājas." Tel. 26617636
Dzimumspuika Vecums4 gadi Izmērs-
džemma_photo

DžemmaPilsēta: Rīga

Gribam Jums pastāstīt par kluso, kautrīgo un kārtīgo kaķenīti Džemmu. Lai arī pati vien gadiņu jauna, pie mums kaķu meitene nonāca jau kopā ar kaķēnu pulciņu. Kaķenīte pavisam maza pēkšņi bija uzradusies kādā kaķu kolonijā. Kaķīši no gaisa parasti nekrīt, tādēļ jādomā, ka kāds Džemmu vienkārši bija izmetis. Kādas sievietes barota, kaķenīte uz ielas nodzīvoja gandrīz gadu un tikai tad jau kopā ar mazuļiem nonāca biedrības paspārnē. Džemma ir sterilizēta un priekšzīmīga kaķīte, bet īstās mājas mums diemžēl vēl nav izdevies atrast. Kaķenīte vēl ir bikla un nedroša, jo savā pirmajā dzīves gadā ar cilvēkiem ir kontaktējusies maz. Dažādu apstākļu dēļ arī tagad ir nācies nomainīt vairākas pagaidu mājas, kas negatīvi ietekmē kaķīša socializēšanos. Džemma ir mierīga, klusa, kārtīga un mīļa, tikai tās pilnai laimei traucējošās bailes un biklums… Varbūt kaķenītei derētu adopcija uz mājām, kur priekšā jau būtu kāds draudzīgs un sabiedrisks sugas brālis vai māsa, kas palīdzētu Džemmai saprast, ka tagad no cilvēkiem vairs nav jābaidās. Īpaši uzrunājam ģimenes, kuras jau ir adoptējušas kādu kaķi no mūsu biedrības. Varbūt Jūsu mīlulim noderētu draudzene, bet Jums pašiem vēl kāds pūkainītis, kuru mīlēt un par kuru rūpēties. Ja esi gatavs dot mums cilvēkiem vēl vienu iespēju pierādīt savu cilvēcību un pieņemt savā ģimenē Džemmu, zvani mums!
Dzimumsmeitene Vecums1 gads Izmērs-

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.