Pukainis.lv

PATVERSMES DZĪVNIEKI

mila_photo

MilaPilsēta: Rīga

Mila ir ļoti īpaša kaķenīte. Smalka, skaista, bezgala mīļa un vienmēr dzivespriecīga. Viņas kustības un pozas atgādina centīgu baletskolas skolnieci horeogrāfijas stundā. Skrienot pretī cilvēkam viņai acīs vienmēr ir jautājums - "Vai tu mani paglaudīsi?" un tiklīdz roka pieskaras viņas galvai, liekas, ka Mila sāk laimē starot. Tāda maza saulīte, paskatoties uz kuru ap sirdi paliek siltāk. Milas dzīve sākās ar nodevību. Saimnieki atnesa kaķenīti uz iemidzināšanu, jo viņas pirkstiņi un nadziņi nav attīstījušies kā parastam kaķim. Pēc vetārstu domām šāds pirkstinu izskats ir ģenētikas dēļ, to visticamāk ir radijusi tuva radniecība vairākās paaudzēs. Mila jau kādu laiciņu dzīvojas pagaidmājās, ir ļoti aktīva, jauka un rotaļīga kaķu meitene, vakcinēta, sterilizēta. Vetārsts ieteica Milu pareizi barot ar kvalitatīvu pārtiku, kura nesatur augu izcelsmes olbaltumvielas un vienmēr sekot līdzi Milas pašsajutai. Milai nieru attīstībā ir novirzes no normas. Bet pie pareizas aprūpes Mila varētu nodzīvot laimīgu, pilnvērtīgu, garu kaķa mūžu. Protams, potencialajam saimniekam ir jāapzinās ka viss var attīstīties arī citādāk. Ļoti ceram ka būs cilvēks, kurš aiz Milas fiziskām nepilnibām saskatīs bezgala mīļu un fantastiski dzīvespriecīgu ģimenes kaķīti. Ar prātu saprotam ka cilvēku loks, kurš varētu Milā ieskatīties ir tuvu nullei. Bet ar sirdi ticam, ka ir šis viens vienīgais cilvēks pasaulē, kuram Mila dāvās visu savu mīlestību un dzīvesprieku, kurš pieņems Milu tādu, kāda viņa ir un kopā ar viņu piecāsies par dzīvi un izbaudīs katru mirkli, ko tā sniedz.
Dzimumsmeitene Vecums11 mēn. Izmērs-

LAIMĪGIE

sofija_photo

SofijaPilsēta: Rīga

Sofi jeb Sofija ir sirsnīga, apm 3-5 gadus jauna kaķenīte, kas ilgojas atrast savu ģimeni. Par mājām kaķenīte reiz sauca ielu. Varam tikai minēt, kādus pārdzīvojumus mazajai sirsniņai nācās piedzīvot, jo dzīve uz ielas ir skarba, tā nežēlo nevienu.. Bet neskatoties uz visu reiz piedzīvoto, Sofi savā kaķa sirsniņā ir mīļa, pieticīga dvēselīte, kas alkst tieši cilvēka uzmanību un mīlestību! Pēc dzīvošanas ārā uz ielas, naktīs glābjoties un guļot daudzstāvu mājas kāpņu telpā, tagad pagaidmājās Sofija ir TIK PATEICĪGA un LAIMĪGA BŪT SILTUMĀ un BLAKUS CILVĒKAM! Pa dienu guļ uz palodzes, labsajūtā vēro notiekošo ārā aiz loga, klusībā gaidot cilvēka kompāniju vakaros, jo tieši cilvēka mīlestība viņai ir ļoti svarīga! Un visvairāk viņai patīk gulēt uz muguras cieši blakām, kamēr tiek glaudīta un mīļota, lēnām noliekot galvu uz ceļa un aizmiegot - un miedziņš siltumā, aprūpē, mīlestībā blakus cilvēkam ir tik salds.. ka pat grūti noticēt Tādai Laimei.. Kaut šāda Iespēja kaķenītei būtu visu viņas atlikušo mūžiņu.. Sofi ir veselīga, skaistas krāsas kažociņa īpašniece. Raksturā mīļas un salīdzinoši mierīgas dabas, nemēģina iekarot virsotnes ar lēcieniem vai rīkot lielas skriešanas. Un patīk kādos brīžos parunāties, savā kaķa valodiņā padalīties ar cilvēku, ko interesantu redzējusi, dzirdējusi pa dienu aiz loga.
Dzimumsmeitene Vecums3 gadi Izmērs-

Kontakti

Tālr.: +371 2915 1915
E-pasts: info@pukainis.lv

Seko mums


KONFIDENCIALITĀTES POLITIKA
Copyrights © 2016. pukainis.lv Visas tiesības aizsargātas

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.