Pukainis.lv

 

PUKAINIS.LV IR LABDARĪBAS PROJEKTS, KURA MĒRĶIS IR PALĪDZĒT DZĪVNIEKIEM PATVERSMĒS ATRAST SAVAS JAUNAS MĀJAS UN JAUNUS SAIMNIEKUS

Projekts ir paredzēts cilvēkiem, kas jūt līdzi un grib palīdzēt dzīvniekiem, kuriem nav savas mājas.

Uz doto brīdi Latvijā ir grūti noteikt precīzu dzīvnieku skaitu, kas dzīvo patversmēs un uz ielas. Un mēs mēģināsim šo problēmu risināt.

Tāpēc mēs izveidojām internetvietni, kur dzīvnieku patversmes un jebkurš ieinteresētais var iepazīties ar dzīvniekiem, kuri meklē mājas.

Šī projekta ideja eksistēja jau ilgu laiku un beidzot tas tiek īstenots. PUKAINIS.LV, pirmkārt, ir par mīlestību, iespēju padarīt pasauli labāku, bet dzīvniekus un cilvēkus – laimīgākus. Projekts ir arī par drosmi, pateicoties kurai cilvēks ir spējīgs darīt brīnumainās lietas. Jo katram no mums – gan cilvēkiem, gan kaķiem un suņiem – ir viena liela vēlme – būt mīlētam. Katram ir nepieciešamas mājas, jo mājas ir tā vieta, kur mēs dalāmies viens ar otru mīlestībā. Mēs ticam, ka mūsu iniciatīva palīdzēs Jums atrast ne tikai mājdzīvnieku, bet arī īstu mīlošu draugu.

Mūsu internetvietnē Jūs atradīsiet suņu un kaķu profilus. Katrā profilā ir norādīts dzīvnieka vecums un izmērs, kā arī īsa papildu informācija par dzīvnieku. Izvēlējieties sev draugu, un viņš vai viņa kļūs par Jūsu jaunu mīluli!

Mēs aicinām dalībai projektā atbalstītājus, kas var sniegt ne tikai finansiālu palīdzību, bet arī ieinteresētos cilvēkus, kuri var piedāvāt savas rūpes un enerģiju.

Ziedojumus var skaitīt uz bankas kontu: LV86PARX0022411630001 (norādot mērķi - ‘dzīvnieku atbalstam’) vai uz PayPal https://bit.ly/2WY62n1 (info@pukainis.lv)

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.