Pukainis.lv
runcītis un kaķenīte

runcītis un kaķenīte

Par pelēki svītraino runcīti un viņam tik līdzīgo kaķenīti ir pilnīgi skaidri noprotams, ka abi ir vasaras beigās pilsētas atpūtnieku laukos pamesti bēdulīši. Viņi ir īsti pilsētnieki, neprot par sevi parūpēties, neēd neko citu, kā sauso barību. Diemžēl kaķīši izmesti lauku mājās, kuru saimniecei ir pašai savi kaķi un ne tā ‘’biezākā’’ iztikšana. Par vēl divām mutēm kundzei ir grūti rūpēties. Šobrīd abi skaistie minči tiek pabaroti, bet praktiski dzīvo āra apstākļos. Arī viņiem ļoti nepieciešamas mājas un gādīga ģimene. Visu sīkāk varam izrunāt, ja sazināsieties ar mums. Ja esat gatavi uzņemties rūpes par kādu no astaiņiem, zvaniet!

Aizpildi kontaktformu un satiec jaunu draugu!

Es piekrītu manu personas datu apstrādei

Mēs sazināsimies ar Jums dienas laikā, lai sarunātu vietu un laiku, kur satiksiet mīluli

CITI DZĪVNIEKI

rudi_photo

RudiPilsēta: Jūrmala

Nereti gadās, ka saimnieks-seniors aiziet mūžībā un četrkājainais draugs paliek viens. Bērni un radi, draugi un mantinieki vienkārši izmet dzīvnieku uz ielas. Tā ari notika ar Rudisu. Mantinieki pievāca māju, pārdeva to citiem, kopa ar suni. Tikai aizmirsa paprasīt jauniem saimniekiem, vai viņiem vajadzīgs šīs suns. Atbrauca strādnieki remontēt māju un kādu laiku rūpējas par Rudisu. Vēlak ari viņiem nebija vajadzīgs suns. Tā Rudis tika Slokas dzīvnieku patversmē. Nu ko lai pateikt nabaga Rudisam, kurš 11 gadus kalpoja savam saimniekam, mīlēja viņu, rūpējas par viņu un pēkšņi palika lieka manta. Talr.26 326 974 Руди. Солнечный пёсик))) Во время прогулок ведёт себя хорошо, поводок не тянет. Руди ростом до колена. Ему хорошо будет жить как в квартире, так и в доме. Подойдёт и людям в возрасте, будет вашим лучшим другом и будет дарить позитив каждый день. )) Здоровье у него крепкое, проживёт ещё много лет) ОБОЖАЕТ играть, ловить снежки и бегать за палочкой)) Контактный мальчишка. У которого за спиной своя грустная история. Он очередной брошенка. При переезде - просто оставили. Рабочие жалели его и ухаживали, но потом - вариантов не было. Так он и оказался в Юрмальском приюте. Звоните, ответим на все вопросы. Talr.26 326 974
Dzimumspuika Vecums10 gadi Izmērsvidējs

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.