Pukainis.lv
kaķis

kaķis

SOS!! Steidzami vajadzīgas mājas! Lielajam melnajam skaistulim nav kur iet... Runča stāsts!!!!! Šim iespaidīgajam, 6 kilogramīgajam runcim ,kurš vakar noķerts Kleistos,vairs nav kur iet.Pieklīdis kādā sterilizētā kolonijā pirms kāda laika ,runcim patīk labi paēst,bet barotāja ir kategoriski pret vešanu atpakaļ, 84 gadus vecajai tantei viņš nav vajadzīgs,šeit nelīdzēja ne mana pierunāsana,ne palīdzības piedāvājums ar barību, ne arī draudi ar policiju. Nē un nē! Ja vedīšot atpakaļ,rīt braukšot uz tirgu žurku indi pirkt. Ja kāds varētu piedāvāt kādu māju laukos,varbūt kādu normālu koloniju,kur runcim būtu pilna bļodiņa un kāda vieta,kur nosnausties. Runcis pavisam bēdīgs ,bet cer uz kādu palīdzību. Tel. 29155294

Aizpildi kontaktformu un satiec jaunu draugu!

Es piekrītu manu personas datu apstrādei

Mēs sazināsimies ar Jums dienas laikā, lai sarunātu vietu un laiku, kur satiksiet mīluli

CITI DZĪVNIEKI

draudziņš_photo

DraudziņšPilsēta: Iecava

Pusgadu nodzīvoja Rīgā uz ielas, kur ieguva locītavu apsaldējumus, un, pateicoties pāris sieviešu entuziasmam, nokļuva pie mums. Šobrīd Draudziņš ir izveseļojies, bet uz laikapstākļu maiņām tomēr lēkā uz trim kājām, jo par sevi atgādina apsaldētā pakaļkāja. Kad cilvēkus iepazīst, ir ļoti mīļš, draudzīgs un jauks. Sākumā brīdinoši uzrūks, kā teikdams: "Nedomā! Es neesmu šāds tāds un varu sargāt gan sevi, gan tevi." Draudziņš noteikti ir piemērots vecāka gadagājuma cilvēkiem. Viņš nav aktīvs, labprāt gulētu blakus dīvānā, kopā ar tevi uzticami skatītos televizoru un izietu mierīgā pastaigā. Draudzīgs ar suņu meitenēm. Mīļie seniori, varbūt vēlaties sniegt Draudziņam skaistas un gaišas mājas un iepriecināt ne tikai suņa sirsniņu, bet arī paši sevi? Полгода прожил в Риге на улице и заболел, но благодаря энтузиазму 2 женщин попал к нам. Теперь Драудзиньш выздоровел, но при переменах погоды всё-таки прыгает на 3 ногах, одна задняя нога чувствительная. Когда познакомится с людьми, то ведёт себя любезно и дружелюбно, может быть охранником. Драудзиньш лучше подошёл бы человеку пожилого возраста. Он не активный, предпочитает лежать на диване, вместе смотреть телевизор и спокойно гулять. Дружит с собаками-девочками. Милые сениоры, может хотите себе верного компаньона?
Dzimumspuika Vecums- Izmērsvidējs

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.