Pukainis.lv
zuze

zuze

Zuze ir klusa un mierīga. Pārsvarā guļ. Patīk būt cilvēkam blakus, bet klēpī negrib sēdēt. Baidas no straujām kustībām, ja straujak paceļ rokas augšā, tad pieplok pie zemes un skatas ar šausmu pilnam acīm. Kad ilgāk un uzstājīgāk glauda, gadās ka bez brīdinājuma uzsit ar ķepu pieplok pie zemes un skatas pārbijusies. Laikam kāda kustības niance vai pieskāriena vieta atgādināja par pārdzīvoto, un viņai liekas ka ir jāaizstāvās. Pagaidmājās Zuzīte guļ gultā, kājgalī, pie cilvēka. Viņai patīk ka cilvēks ir blakus. Naktīs Zuze reizi vai divas pamostas, ieņaudas, uzlec kājās un skrien pie cilvēka sejas, pārbaudīt vai viss ir kārtībā. Kādu laiku viņa cītīgi vēro, tad nomierinas un aiziet atpakaļ gulēt gultas kājgalī. Ko Zuzīte ir izcietusi un pārdzīvojusi mēs nekad neuzzināsim. Un arī negribas zināt, gribas lai viņa to ātrāk aizmirst un bauda mīlēta un lutināta kaķa dzīvi. Zuzīte meklē klusas mājas bez citiem dzīvniekiem un ģimeni kura palīdzēs aizmirst pārdzīvoto un dzīvot laimīgi. Zuze ir 6-10 gadus jauna, vakcinēta, sterilizēta kaķu dāma, kura noteikti ir pelnijusi dzīves otro daļu pavadīt ar savu cilvēku, kurš mīlēs un rupēsies par viņu.

Aizpildi kontaktformu un satiec jaunu draugu!

Es piekrītu manu personas datu apstrādei

Mēs sazināsimies ar Jums dienas laikā, lai sarunātu vietu un laiku, kur satiksiet mīluli

CITI DZĪVNIEKI

rudi_photo

RudiPilsēta: Jūrmala

Nereti gadās, ka saimnieks-seniors aiziet mūžībā un četrkājainais draugs paliek viens. Bērni un radi, draugi un mantinieki vienkārši izmet dzīvnieku uz ielas. Tā ari notika ar Rudisu. Mantinieki pievāca māju, pārdeva to citiem, kopa ar suni. Tikai aizmirsa paprasīt jauniem saimniekiem, vai viņiem vajadzīgs šīs suns. Atbrauca strādnieki remontēt māju un kādu laiku rūpējas par Rudisu. Vēlak ari viņiem nebija vajadzīgs suns. Tā Rudis tika Slokas dzīvnieku patversmē. Nu ko lai pateikt nabaga Rudisam, kurš 11 gadus kalpoja savam saimniekam, mīlēja viņu, rūpējas par viņu un pēkšņi palika lieka manta. Talr.26 326 974 Руди. Солнечный пёсик))) Во время прогулок ведёт себя хорошо, поводок не тянет. Руди ростом до колена. Ему хорошо будет жить как в квартире, так и в доме. Подойдёт и людям в возрасте, будет вашим лучшим другом и будет дарить позитив каждый день. )) Здоровье у него крепкое, проживёт ещё много лет) ОБОЖАЕТ играть, ловить снежки и бегать за палочкой)) Контактный мальчишка. У которого за спиной своя грустная история. Он очередной брошенка. При переезде - просто оставили. Рабочие жалели его и ухаживали, но потом - вариантов не было. Так он и оказался в Юрмальском приюте. Звоните, ответим на все вопросы. Talr.26 326 974
Dzimumspuika Vecums10 gadi Izmērsvidējs

Kontakti

Tālr.: +371 2915 1915
E-pasts: info@pukainis.lv

Seko mums


KONFIDENCIALITĀTES POLITIKA
Copyrights © 2016. pukainis.lv Visas tiesības aizsargātas

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.