Pukainis.lv
kaķēni

kaķēni

Kaķīši meklē palīdzību sakarā ar to, ka Rīgā, Kurzemes prospektā 20, saimniece pavasarī nomira, bet viņas dēls smagā stāvoklī nokļuva slimnīcā. Tur viņš pavadīja vairāk kā 3.mēnešus. Pašlaik viņš dzīvo dzīvoklī. Pats par sevi parūpēties viņš nevar, pārvietojas ratiņkrēslā ar aprūpētājas palīdzību. Dzīvoklis atrodas 1.stāvā, no kura balkona 4 kaķi nokļūst uz ielas. Aprūpētāju šie dzīvnieki neinteresē un viņa izvairās no kontaktiem, neatbild uz zvaniem. 2 runcīši un 2 kaķenītes ir smuki un sirsnīgi, visi prot iet uz kastīti. Visiem 4 kaķīšiem vajag mīlošus saimniekus, kas par tiem rūpētos. Sieviete dzīvo blakus mājā. Par dzīvniekiem un notikušo uzzināju nejauši, jo minči sēdēja uz balkona izsalkuši. Dzīvnieku patversme palīdzības sniegšanā neiesaistījās, jo nēesot vietas. Visus 4 kaķīšus sieviete ved pie veterinārārsta un tiem ir veiktas sterilizācijas un kastrācijas operacijas. Ja kaķīšiem neatradīsies saimnieki, tad tiem būs ļoti nepieciešama kaķu mājiņa ar katram savu ligzdiņu, jo ir individuālisti, kur patverties sliktos un aukstos laika apstākļos. Ja vari palīdzēt, zvani Annai, tel. 29408643!

Aizpildi kontaktformu un satiec jaunu draugu!

Es piekrītu manu personas datu apstrādei

Mēs sazināsimies ar Jums dienas laikā, lai sarunātu vietu un laiku, kur satiksiet mīluli

CITI DZĪVNIEKI

anniņa_photo

AnniņaPilsēta: Ventspils

Anniņa / Аннушка. Маленький комочек счастья. Кошечка родилась на улице и так и жила она бездомным ничейным котиком в сарайчике возле магазина "Акменькалны". Но эта кисонька была настолько мила и ласкова, что работница магазина, взяла опеку над ней, заботилась и кормила. Но... (Вечное это "НО"!). Магазин закрылся. И кошечка потеряла возможность там обитать и быть хоть как-то пристоенной. Работница магазина пробовала её забрать к себе домой, но (опять это "НО"!), её домашние коты не приняли девочку, и она оказалась во временном доме. В ожидании, а вдруг найдётся кто-то у кого-то дрогнет сердечко при виде этой милоты, и он заберёт её к себе в Дом! Найдётся! Не может не найтись! И тут уж без всяких "НО"! Мы очень на это надеемся! INFO: Девочка, примерно 1,5 годика, безгранично милая и ласковая, ручная и здоровенькая, стерилизованная. Находится во временном доме. Позвоните! тел. 29 288 968
Dzimumsmeitene Vecums1 gads Izmērs-

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.