Pukainis.lv
fredis

fredis

Fredis ir apmēram 5 gadiņus jauns, kastrēts, atblusots, attārpots, kārtīgs un ārkārtīgi mīļš runčuks. Sagaida cilvēku mājās, skrienot pretim. Vairāk par vakariņām alkst mīļu glāstu. Ļoti mīļš, omulīgs runčukiņš. Viņam ļoti patīk saņemt glaudīšanu, mīļu pabužināšanu aiz auss un, protams, kā jau brangam runčukam pienākas, kārtīgas vakariņas. Fredim patīk arī būt cilvēkam pavisam blakus, piemēram, vakaros turpat uz dīvāna piespiesties klāt un kopā baudīt kādu labu filmu, ko runcēns labprāt ik pa laikam komentē savā murr-valodiņā. Viņš ir kā mierīgs, omulīgs, mīļš lāčuks.

CITI DZĪVNIEKI

rembo_photo

RemboPilsēta: Iecava

Rembo bija sava saimnieka labā roka un, pēc viņa nāves, uzņēmās ģimenes barveža lomu. Ģimene nebija sajūsmā par to, ka suns sāka diktēt dzīves noteikumus. Tā rezultātā Rembo nonāca pie mums. Pirmos 3 mēnešus viņš cītīgi mēģināja dominēt un rādīt, ka centīsies uzkundzēties arī mums, bet pēc pāris garākām sarunām (pastaigām pa mežu) viņš saprata, ka labāk tomēr ir būt draudzīgam un adekvātam. Rembo kopā ar jauno saimnieku būs jāapmeklē suņu skola. Ir ļoti gudrs un inteliģents. Rembo ir iemācījies komandu "sēdēt". Viņš arī ļoti labi zin, ko nozīmē, ja pasaka "nāc šurp", saprot ko nozīmē, ja saka "blakus". Tikai tas, vai Rembo to darīs vai nedarīs, ir atkarīgs no jums. Vai jūs esat cienīgi būt suņa barvedis vai tomēr suns jūsējais? Рембо был правой рукой своего хозяина и после его смерти взял обязанности главы семейства. Семя не восхищалась по этому поводу. В результате чего Рембо попал к нам. Первый 3 месяца он питался доминировать и показывать своё превосходство, но через пару серьёзных разговоров (прогулок по лесу) он понял, что лучше быть дружелюбным и адекватным. Вместе с новым хозяином Рембо должен посещать школу для собак. Он очень умный и интеллигентный. Он знает команду "сидет". Понимает что значит "ко мне" и "садись рядом". Но будит ли это делать Рембо - зависит от вас.
Dzimumspuika Vecums- Izmērsliels

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.