Pukainis.lv
amēlija

amēlija

Amēlija jeb Amī ir mīļummīļa kaķmeitiņa - mīl cilvēkam dot daudz, daudz, daudz mazas kaķu bučiņas pa visu seju, ļoti patīk, kad viņu glauda, bužina un mīl ierausties klēpī un uzticības pilnām acīm lūkoties cilvēkā, lūdzot, lai vairs nav jāatgriežas uz ielas. Amī jau otrajā dienā, pēc nokļūšanas pagaidpatvērumā murrāja un bija ļoti draudzīga, ļāvās ņemt rokās, lai gan līdz šīm cilvēkus uztvēra ar aizdomām un bija redzējusi tikai pa gabalu. Mazulei ir fantastiski mīksts, pūkains kažociņš un prasme izteiksmīgi murrāt, ko viņa noteikti vēlētos parādīt saviem jaunajiem cilvēk-vecākiem! Amēlija ir vesela, atblusota, tuvākajā laikā tiks attārpota. Ja mincīteTev iekritusi sirsniņā, gaidīsim Tevi ciemos, lai iepazītos ar mazuli.

CITI DZĪVNIEKI

brīze_photo

BrīzePilsēta: Iecava

Brīze. Dusmulis Brī, negantnieks... tā mani sauca biedrības meitenes pirmajās nedēļās. Droši, ka taisnība viņām bija. Tā sāpe, atkal zaudējot mājas, man bija skaudra kā īlens sirdī. Es rūcu. Es rēju. Es rādīju zobus. Pat meitenei, kuru pazinu, es nedevos tā uzreiz... Rēju diennaktīm. Uz visu. Arī uz tukšumu. Un tad ieradās viņas. Sievietes, kuras mani mēdz te visu bildēt. Pāris nedēļas viņas arī kopj mūsu māju. Viņas ir dīvainas. Es reju dusmīgs, bet viņas izliekas, ka es mīļi runāju. "Brīzīte, Brīzīte...", viņas saka. "Kāds nu tur Brīzīte!", man gribas skarbi viņām uzriet, bet sirdī tomēr mostas naiva cerība kā gaismiņa, ka arī es esmu kādam mīļš. Viņas atkal un atkal man ieklāj karalisku gultiņu, neraugoties uz to, ka es visu cenšos izpostīt. Viņas ved mani pastaigā. Un mantiņu man iedeva... Man liekas, ka es viņām sāku pieķerties. "Brīze, mēs tev noteikti atradīsim mājas! Dzirdi, par katru cenu mēs tev tās atradīsim!", viņas saka. Un man tā-ā gribas viņām ticēt! Es reju maz. Un vairs nepostu savu gultiņu. Es daudz un mierīgi guļu, kad viņas ir blakus... Man vajag kādu, kurš ir man blakus! Esmu maza auguma suņu vīriņš. Mana saimniece saslima, es paliku viens. Man ir 8 gadi, un priekšā vēl tikpat... Palīdzi manām meitenēm atrast man mājas...lūdzu? Citādi viņas ir bēdīgas.Un es negribu, ka viņas par nieka Brīzi bēdājas! Brīze ir stiprs vīriņš un pats var savu dzīvi nokārtot!
Dzimumspuika Vecums8 gadi Izmērsmazs

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.