Pukainis.lv
amēlija

amēlija

Amēlija jeb Amī ir mīļummīļa kaķmeitiņa - mīl cilvēkam dot daudz, daudz, daudz mazas kaķu bučiņas pa visu seju, ļoti patīk, kad viņu glauda, bužina un mīl ierausties klēpī un uzticības pilnām acīm lūkoties cilvēkā, lūdzot, lai vairs nav jāatgriežas uz ielas. Amī jau otrajā dienā, pēc nokļūšanas pagaidpatvērumā murrāja un bija ļoti draudzīga, ļāvās ņemt rokās, lai gan līdz šīm cilvēkus uztvēra ar aizdomām un bija redzējusi tikai pa gabalu. Mazulei ir fantastiski mīksts, pūkains kažociņš un prasme izteiksmīgi murrāt, ko viņa noteikti vēlētos parādīt saviem jaunajiem cilvēk-vecākiem! Amēlija ir vesela, atblusota, tuvākajā laikā tiks attārpota. Ja mincīteTev iekritusi sirsniņā, gaidīsim Tevi ciemos, lai iepazītos ar mazuli.

CITI DZĪVNIEKI

sems_photo

SemsPilsēta: Rīga

Viņu pavisam MAZIŅU IZMETA ĀRĀ :'( likteņa varā, atraujot no mammītes, piemetot kolonijas kaķu mājiņā, kur sēdēja pārbijies un izsalcis. Mazais kamoliņš kopā ar brālīšiem guva glābiņu pagaidmājās, bet īsto MĀJU ŅAUU JAU ILGĀKU LAIKU un pagaidmājas ir patvērums uz laiku, tur nevar palikt mūžīgi! Jaunais saimniek , KUR TU ESI? - mīļruncītis Sems atsevišķi vai kopā ar brālīti TEVI ĻOTI GAIDA! Runčuks Sems pagaidmājās pa šo laiku ir paaudzies un kļuvis par pašapzinīgu mīļruncīti. Ir draudzīgs un viesmīlīgs, kurš par sīkumiem lieki nepārdzīvos. Ja diendusā iegrimis, piemēram, ir palaidis garām zvanu pie durvīm un ir atnākuši ciemiņi, par to nebēdā, - turpina mierīgi snaust uz dīvāna. Gan jau tie ciemiņi paši dīvānu atradīs un tad varēs gan iepazīties, gan pamīļoties un arī paspēlēties :) Sems ir draudzīgs gan ar cilvēku, gan ar citiem kaķiem. Labprāt sastādīs kompāniju vakara filmai, iekārtojoties blakus uz dīvāna, novērtēs, ka tiek paglaudīts, pamīļots, un naktī arī gulēs gultā blakus, bet klēpī mierā sēdēt drīzāk negribēs, ir vēl pusaudzīša vecumā, kad vairāk gribās skraidīt, spēlēties, ķert rotaļu pelītes, saules zaķīšus, un iekarot virsotnes. Sems ir attārpots, kastrēts, vakcinēts, jauns super kaķupuika, kuram ļoti vajag savas īstās mājas atsevišķi vai kopā ar brālīti, Sjomu, jo abi jau ILGĀKU LAIKU ĻOTI GAIDA jauno saimnieku
Dzimumspuika Vecums2 mēn. Izmērs-

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.