Pukainis.lv
ansītis un grietiņa

ansītis un grietiņa

Divi pelēcīgi, mīļi kaķa bērni meklē mājas kopā. Abi ir ļoti saraduši viens ar otru, abi uzpasē un rūpējas viens par otru. Pelēks ar baltu ir brālītis, pelēka ar rudu ir māsiņa. Viņi par mājām reiz sauca ielu, ir savs sāpju ceļš aiz muguras, bet tagad ir atkopti, veselīgi, mīļi, kārtīgi, dzīvespriecīgi, omulīgi kaķa bērni. Ikdienu piepildīs ar dzīvespriecīgiem un amizantiem trikiem, ļoti patīk rotaļu kociņi ar spalvu pušķīšiem. Aizraujoties rotaļās, mēdz stāvēt uz pakaļķepām kā susļiki. Noteikti arī ķers katru mirkli tikt pamīļotiem - māsiņa ielīst klēpī, brālītis glaudīts un bužināts - tad abi murrā vienā murrāšanā - viņiem ļoti svarīgi cilvēka uzmanība, mīļošana un lutināšana. Savukārt vakarā ritināsies blakus gultā, māsiņa pēc iespējas blakus uz spilvena, brālītis pie sāna. Abi ir apm. 11 mēnesīšus jauni, attārpoti, atblusoti, māsiņa sterilizēta, brālītis kastrēts, vakcinēti.

CITI DZĪVNIEKI

sems_photo

SemsPilsēta: Rīga

Viņu pavisam MAZIŅU IZMETA ĀRĀ :'( likteņa varā, atraujot no mammītes, piemetot kolonijas kaķu mājiņā, kur sēdēja pārbijies un izsalcis. Mazais kamoliņš kopā ar brālīšiem guva glābiņu pagaidmājās, bet īsto MĀJU ŅAUU JAU ILGĀKU LAIKU un pagaidmājas ir patvērums uz laiku, tur nevar palikt mūžīgi! Jaunais saimniek , KUR TU ESI? - mīļruncītis Sems atsevišķi vai kopā ar brālīti TEVI ĻOTI GAIDA! Runčuks Sems pagaidmājās pa šo laiku ir paaudzies un kļuvis par pašapzinīgu mīļruncīti. Ir draudzīgs un viesmīlīgs, kurš par sīkumiem lieki nepārdzīvos. Ja diendusā iegrimis, piemēram, ir palaidis garām zvanu pie durvīm un ir atnākuši ciemiņi, par to nebēdā, - turpina mierīgi snaust uz dīvāna. Gan jau tie ciemiņi paši dīvānu atradīs un tad varēs gan iepazīties, gan pamīļoties un arī paspēlēties :) Sems ir draudzīgs gan ar cilvēku, gan ar citiem kaķiem. Labprāt sastādīs kompāniju vakara filmai, iekārtojoties blakus uz dīvāna, novērtēs, ka tiek paglaudīts, pamīļots, un naktī arī gulēs gultā blakus, bet klēpī mierā sēdēt drīzāk negribēs, ir vēl pusaudzīša vecumā, kad vairāk gribās skraidīt, spēlēties, ķert rotaļu pelītes, saules zaķīšus, un iekarot virsotnes. Sems ir attārpots, kastrēts, vakcinēts, jauns super kaķupuika, kuram ļoti vajag savas īstās mājas atsevišķi vai kopā ar brālīti, Sjomu, jo abi jau ILGĀKU LAIKU ĻOTI GAIDA jauno saimnieku
Dzimumspuika Vecums2 mēn. Izmērs-

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.