Pukainis.lv
ansītis un grietiņa

ansītis un grietiņa

Divi pelēcīgi, mīļi kaķa bērni meklē mājas kopā. Abi ir ļoti saraduši viens ar otru, abi uzpasē un rūpējas viens par otru. Pelēks ar baltu ir brālītis, pelēka ar rudu ir māsiņa. Viņi par mājām reiz sauca ielu, ir savs sāpju ceļš aiz muguras, bet tagad ir atkopti, veselīgi, mīļi, kārtīgi, dzīvespriecīgi, omulīgi kaķa bērni. Ikdienu piepildīs ar dzīvespriecīgiem un amizantiem trikiem, ļoti patīk rotaļu kociņi ar spalvu pušķīšiem. Aizraujoties rotaļās, mēdz stāvēt uz pakaļķepām kā susļiki. Noteikti arī ķers katru mirkli tikt pamīļotiem - māsiņa ielīst klēpī, brālītis glaudīts un bužināts - tad abi murrā vienā murrāšanā - viņiem ļoti svarīgi cilvēka uzmanība, mīļošana un lutināšana. Savukārt vakarā ritināsies blakus gultā, māsiņa pēc iespējas blakus uz spilvena, brālītis pie sāna. Abi ir apm. 11 mēnesīšus jauni, attārpoti, atblusoti, māsiņa sterilizēta, brālītis kastrēts, vakcinēti.

CITI DZĪVNIEKI

rudi_photo

RudiPilsēta: Jūrmala

Nereti gadās, ka saimnieks-seniors aiziet mūžībā un četrkājainais draugs paliek viens. Bērni un radi, draugi un mantinieki vienkārši izmet dzīvnieku uz ielas. Tā ari notika ar Rudisu. Mantinieki pievāca māju, pārdeva to citiem, kopa ar suni. Tikai aizmirsa paprasīt jauniem saimniekiem, vai viņiem vajadzīgs šīs suns. Atbrauca strādnieki remontēt māju un kādu laiku rūpējas par Rudisu. Vēlak ari viņiem nebija vajadzīgs suns. Tā Rudis tika Slokas dzīvnieku patversmē. Nu ko lai pateikt nabaga Rudisam, kurš 11 gadus kalpoja savam saimniekam, mīlēja viņu, rūpējas par viņu un pēkšņi palika lieka manta. Talr.26 326 974 Руди. Солнечный пёсик))) Во время прогулок ведёт себя хорошо, поводок не тянет. Руди ростом до колена. Ему хорошо будет жить как в квартире, так и в доме. Подойдёт и людям в возрасте, будет вашим лучшим другом и будет дарить позитив каждый день. )) Здоровье у него крепкое, проживёт ещё много лет) ОБОЖАЕТ играть, ловить снежки и бегать за палочкой)) Контактный мальчишка. У которого за спиной своя грустная история. Он очередной брошенка. При переезде - просто оставили. Рабочие жалели его и ухаживали, но потом - вариантов не было. Так он и оказался в Юрмальском приюте. Звоните, ответим на все вопросы. Talr.26 326 974
Dzimumspuika Vecums10 gadi Izmērsvidējs

Kontakti

Tālr.: +371 2915 1915
E-pasts: info@pukainis.lv

Seko mums


KONFIDENCIALITĀTES POLITIKA
Copyrights © 2016. pukainis.lv Visas tiesības aizsargātas

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.