Pukainis.lv
bū

Mīļa, pašapzinīga un ar lieliem plāniem nākotnei - atrast ģimeni, kura aprūpēs un mīļos visu turpmāko mūžu! Mazā ir dzimusi un augusi uz ielas, bet barotāja viņu ar brāļiem un māsu pieradināja pie cilvēka, no pirmās dienas pagaidu mājās ir draudzīga ar cilvēkiem, pagaidām neitrāli sadzīvo ar citiem kaķiem, bet lēnām atveras draudzībai un kopīgām rotaļām. Labprāt rotaļājas ar cilvēku vai savā nodabā, kad viņu paceļ un sāk glaudīt, tad pieglaužas cilvēkam, mīcas ar ķepiņām murrā. Zina, kur ir kastīte un kur asināt nadziņus.

CITI DZĪVNIEKI

sona_photo

SonaPilsēta: Jūrmala

Жила она в укромном уголке приюта. В приюте уже пару лет точно. Очень хочется верить, что она ещё вспомнит как это быть домашней собачкой, любимицей. Девочка взрослая, лет 8-10. Называем её Сона) Спокойная, контактная, гулять с ней одно удовольствие) (с котиками не дружна.) Приезжайте знакомиться (Юрмала, Слока, Дзирнаву 8) Просьба сначала связаться по телефону. ОЧЕНЬ очень вас ждёт. Меня не замечают Меня забыли? Я тут одна.. так долго, что дни уже не сосчитать Почему, что сделала? Что заслужила быть одна, и тут.. Не знаю, люблю ли я теперь людей.. Ведь я им не нужна, любовь моя им не нужна! Мне здесь прожить всю жизнь, наверное.. Все ходят мимо.. Ну да ладно, пойду в будку я обратно Мечтать. Нет, вспоминать.. О кроватке, руках людских, тепло от них Хочу я спать, во сне мне лучше, там человек, его любовь. Ведь больше ничего мне и не нужно...
Dzimumsmeitene Vecums9 gadi Izmērsvidējs

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.