Pukainis.lv
bū

Mīļa, pašapzinīga un ar lieliem plāniem nākotnei - atrast ģimeni, kura aprūpēs un mīļos visu turpmāko mūžu! Mazā ir dzimusi un augusi uz ielas, bet barotāja viņu ar brāļiem un māsu pieradināja pie cilvēka, no pirmās dienas pagaidu mājās ir draudzīga ar cilvēkiem, pagaidām neitrāli sadzīvo ar citiem kaķiem, bet lēnām atveras draudzībai un kopīgām rotaļām. Labprāt rotaļājas ar cilvēku vai savā nodabā, kad viņu paceļ un sāk glaudīt, tad pieglaužas cilvēkam, mīcas ar ķepiņām murrā. Zina, kur ir kastīte un kur asināt nadziņus.

CITI DZĪVNIEKI

anniņa_photo

AnniņaPilsēta: Ventspils

Anniņa / Аннушка. Маленький комочек счастья. Кошечка родилась на улице и так и жила она бездомным ничейным котиком в сарайчике возле магазина "Акменькалны". Но эта кисонька была настолько мила и ласкова, что работница магазина, взяла опеку над ней, заботилась и кормила. Но... (Вечное это "НО"!). Магазин закрылся. И кошечка потеряла возможность там обитать и быть хоть как-то пристоенной. Работница магазина пробовала её забрать к себе домой, но (опять это "НО"!), её домашние коты не приняли девочку, и она оказалась во временном доме. В ожидании, а вдруг найдётся кто-то у кого-то дрогнет сердечко при виде этой милоты, и он заберёт её к себе в Дом! Найдётся! Не может не найтись! И тут уж без всяких "НО"! Мы очень на это надеемся! INFO: Девочка, примерно 1,5 годика, безгранично милая и ласковая, ручная и здоровенькая, стерилизованная. Находится во временном доме. Позвоните! тел. 29 288 968
Dzimumsmeitene Vecums1 gads Izmērs-

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.