Pukainis.lv
robītis

robītis

Robītis ir īpašs kaķītis, par kuru bija daudz pārdzīvojumu un raižu, tagad tas viss ir aiz muguras. Šodien Robītis dzīvo pagaidmājās, ir atkopies, mīksts un pūkains kā lāčuks, skaļi murrādams gatavs visu dienu pavadīt klēpī. Viņš dzenā rotaļu peles un sagaida mājās pagaidu patvēruma sniedzēju ar skaļiem ņaudieniem. Viņš noteikti neredz visu, taču viņa acis uztver gaismu un kādus noteiktus krāsu toņus. Viņš perfekti orientējas telpā, apmeklē wc kastīti un vispār uzvedas kā kaķis ar nevainojamu redzi! Robītis ir aptuveni 5 mēn jauns, vakcinēts runčuks. Viņš meklē savus īstos cilvēkus. Var būt kā lielisks kompanjons otram kaķim!

CITI DZĪVNIEKI

dobermana metiss_photo

Dobermana metissPilsēta: Jūrmala

(lat/rus) Выглядит серьёзным, а в душе ещё будто щенок, такой, знаете-ласковый и неуклюжий. Кладёт мордочку тебе в ладони, так ему всегда спокойней. Глаза добрые-добрые.. Смотришь в них и думаешь, вот тебя предали, а ты.. ты самый верный на свете) не предашь никогда, всегда рядом будешь, мордочку на колени положишь и пообещаешь отдавать всё всё своё тепло. Такой хороший и тёплый пёс, с огромным сердцем и душой. Наш особенный. Viņš izskatās nopietns, bet sirdī vēl kucēns. Tik mīļš un neveikls. Purniņu vienmēr ieliks Tev plaukstā, tā viņš jūtas mierīgi. Actiņas labsirdīgas, skaties tajās un domā - Tevi nodeva, bet Tu turpini būt uzticīgākais suns pasaulē, nekad nenodosi, vienmēr būsi blakus, uzliksi savu purniņu uz ceļgaliem un apsolīsi atdot visu savu sirds siltumu. Tik ļoti labs un sirsnīgs suns, ar plašu sirdi un dvēseli. Mūsu Īpašais. Slokas dzīvnieku patversme, Dzirnavu iela 8 TEL: 26 326 974 (Dobermana metisa saimnieks pārvācies uz citu dzīvesvietu, tāpēc sunīti neesot kur turēt. Suns neizskatās nedz mīlēts, nedz labi kopts, tāpēc varbūt tā pat ir labāk. Viņam ir 9-10gadi. Meklē jaunus saimniekus.)
Dzimumspuika Vecums9 gadi Izmērsvidējs

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.