Pukainis.lv
kaķēns

kaķēns

Kaķēnu kāds ir mocījis, ūsas ir apdedzinātas. Viss ir nosmērēts ar kaut kādu lipīgu vielu, brūces uz vēdera .... Ļoti meklējam viņam labu ģimeni, viņš to ir pelnījis .... Laipna sieviete pamanīja mazuli, turklāt tuvumā nebija māju No kurienes viņš tāds atnācis uz tievām kājiņām un cik ilgi nācis, no kā aizbēdzis, nav zināms. Metās ēst pat sausu maizi Skaidrs, ka kaķēns ir daudz ko pārdzīvojis, un viņš ir cīnītājs !!! Tagad viņš atrodas pie tās pašas sievietes, bet diemžēl viņa ir uz slimības lapas, un sava veselības stāvokļa dēļ aprūpēt kaķēnu viņai ir grūti. Neskatoties uz to visu, mazulis ir aktīvs, rotaļīgs, mīļš, nokārtojas kastītē un viņam ir lieliska ēstgriba .... 28843407

CITI DZĪVNIEKI

rembo_photo

RemboPilsēta: Iecava

Rembo bija sava saimnieka labā roka un, pēc viņa nāves, uzņēmās ģimenes barveža lomu. Ģimene nebija sajūsmā par to, ka suns sāka diktēt dzīves noteikumus. Tā rezultātā Rembo nonāca pie mums. Pirmos 3 mēnešus viņš cītīgi mēģināja dominēt un rādīt, ka centīsies uzkundzēties arī mums, bet pēc pāris garākām sarunām (pastaigām pa mežu) viņš saprata, ka labāk tomēr ir būt draudzīgam un adekvātam. Rembo kopā ar jauno saimnieku būs jāapmeklē suņu skola. Ir ļoti gudrs un inteliģents. Rembo ir iemācījies komandu "sēdēt". Viņš arī ļoti labi zin, ko nozīmē, ja pasaka "nāc šurp", saprot ko nozīmē, ja saka "blakus". Tikai tas, vai Rembo to darīs vai nedarīs, ir atkarīgs no jums. Vai jūs esat cienīgi būt suņa barvedis vai tomēr suns jūsējais? Рембо был правой рукой своего хозяина и после его смерти взял обязанности главы семейства. Семя не восхищалась по этому поводу. В результате чего Рембо попал к нам. Первый 3 месяца он питался доминировать и показывать своё превосходство, но через пару серьёзных разговоров (прогулок по лесу) он понял, что лучше быть дружелюбным и адекватным. Вместе с новым хозяином Рембо должен посещать школу для собак. Он очень умный и интеллигентный. Он знает команду "сидет". Понимает что значит "ко мне" и "садись рядом". Но будит ли это делать Рембо - зависит от вас.
Dzimumspuika Vecums- Izmērsliels

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.