Pukainis.lv
kaķēni

kaķēni

Steidzami !!! Meklējam mājas vai pagaidu mājas! Visi kaķēni ir mīļi, veseli un ļoti spēlīgi. Atrodas Bauskas pusē, bet tiks atvesti uz Rīgu, uz pagaidu mājām. Visi kaķēni ir ļoti skaisti un draudzīgi. 1) ~ 4 mēneši rudais - puika 2) ~ 4 mēneši rudibaltā - meitene 3) ~ 6 mēneši dūmakaini pelēkā (palīdzēsim ar sterilizāciju) 4) ~ 2-3 mēnešus mazais tīģerītis 5,6,7,8) mamma un 3 mazulīši (apmēram trīs nedēļas veci) Visi kaķēni atrodas neatbilstošos apstākļos, izsalkuši (brīvprātīgie atstāj barību, bet tas ir īslaicīgs risinājums), un viņus ir steidzami jāpaņem no turienes .... Bet kur? 28843407

CITI DZĪVNIEKI

alfija_photo

AlfijaPilsēta: Iecava

2 gadus jauna beļģu aitu suņa jauktene. Ļoti aktīva un enerģiska, piemērota cilvēkiem, kuri vēlas kopā ar suni doties uz adžiliti apmācībām, kuri vēlas iet pie kinologa un darboties ar suni. Alfija, ļoti apķērīga un gudra, ir darba klases suns, kam ir vēlme komunicēt, rotaļāties un strādāt. Alfija noteikti nederēs kā vienkāršs mājas sargs vai dīvāna sunītis. Viņai šāda dzīve gluži vienkārši šķitīs garlaicīga, kā rezultātā parādīsies dažādi niķi. Suns cilvēkam, kurš grib, lai suns būtu viņa labākais draugs ar kuru doties dažādās aktivitātēs un lai būtu kopā ar viņu gan priekos, gan bēdās. Komunikācijā ar citiem dzīvniekiem - absolūta alfa. Возраст 2 года. Смесь бельгийского овчарки. Очень активная и энергичная. Примерно для людей, которые согласны вместе с собаки идти на аджилити, которые согласны идти к кинологу и заниматься с собакой. Алфия, очень умная, работящая собака, который нравится коммуницироватся, играться и работать. Алфия не будет домашним сторожем или диванным собакой. Для неё эта жизнь кажется скучный, результате чего будут различные баловства. Собака для человека, который желает что он был хорошим другом с которым возможна различная активность. С другими животными - абсолютная альфа.
Dzimumsmeitene Vecums2 gadi Izmērsvidējs

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.