Pukainis.lv
millija

millija

Millija ir liela murrātāja un aizrautīga spēlētāja ar neatkarīgāku dabu. Mince, kura pati bieži mīļoties nenāk, bet priecajas par glaudīšanu un savu apmierinātību izrāda skaļi murrājot vēl brīdi pēc tam, kad glaudīšana ir beigusies. Reizēm murrā arī guļot. Kad redz, ka trauciņā tiek likts konservs, ar ņaudieniem mudina pasteigties to iedot. Sajūsmā skrien pakaļ bumbiņai un spēlējas arī ar citām mantiņām, bet, ja neviens tās nekustina, aizraujas ar spēlēm pati. Draudzīga attiecībā pret citiem kaķiem, bet nav uzbāzīga, ja otrs draudzēties nevēlas. Nepatīk, ja ņem rokās, labprātāk sēž blakus uz dīvāna vai iekāpt gultas kājgalī. Interesē viss notiekošais, bet pēc pirmā aizrādījuma saprot, ko nedrīkst darīt un to arī nedara. No rīta, kad dzird modinātāju, nāk skatīties un pacietīgi gaida, kad kāds celsies. Ja ļoti nevar sagaidīt, retu reizi ar ķepu pabaksta kāju, lai mudinātu ātrāk iet uz virtuvi. Brokastu konservs ir vismīļākā un gaidītākā ēdienreize. Kaķenīte ir attārpota, vakcinēta, sterilizēta.

CITI DZĪVNIEKI

sems_photo

SemsPilsēta: Rīga

Viņu pavisam MAZIŅU IZMETA ĀRĀ :'( likteņa varā, atraujot no mammītes, piemetot kolonijas kaķu mājiņā, kur sēdēja pārbijies un izsalcis. Mazais kamoliņš kopā ar brālīšiem guva glābiņu pagaidmājās, bet īsto MĀJU ŅAUU JAU ILGĀKU LAIKU un pagaidmājas ir patvērums uz laiku, tur nevar palikt mūžīgi! Jaunais saimniek , KUR TU ESI? - mīļruncītis Sems atsevišķi vai kopā ar brālīti TEVI ĻOTI GAIDA! Runčuks Sems pagaidmājās pa šo laiku ir paaudzies un kļuvis par pašapzinīgu mīļruncīti. Ir draudzīgs un viesmīlīgs, kurš par sīkumiem lieki nepārdzīvos. Ja diendusā iegrimis, piemēram, ir palaidis garām zvanu pie durvīm un ir atnākuši ciemiņi, par to nebēdā, - turpina mierīgi snaust uz dīvāna. Gan jau tie ciemiņi paši dīvānu atradīs un tad varēs gan iepazīties, gan pamīļoties un arī paspēlēties :) Sems ir draudzīgs gan ar cilvēku, gan ar citiem kaķiem. Labprāt sastādīs kompāniju vakara filmai, iekārtojoties blakus uz dīvāna, novērtēs, ka tiek paglaudīts, pamīļots, un naktī arī gulēs gultā blakus, bet klēpī mierā sēdēt drīzāk negribēs, ir vēl pusaudzīša vecumā, kad vairāk gribās skraidīt, spēlēties, ķert rotaļu pelītes, saules zaķīšus, un iekarot virsotnes. Sems ir attārpots, kastrēts, vakcinēts, jauns super kaķupuika, kuram ļoti vajag savas īstās mājas atsevišķi vai kopā ar brālīti, Sjomu, jo abi jau ILGĀKU LAIKU ĻOTI GAIDA jauno saimnieku
Dzimumspuika Vecums2 mēn. Izmērs-

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.