Pukainis.lv
millija

millija

Millija ir liela murrātāja un aizrautīga spēlētāja ar neatkarīgāku dabu. Mince, kura pati bieži mīļoties nenāk, bet priecajas par glaudīšanu un savu apmierinātību izrāda skaļi murrājot vēl brīdi pēc tam, kad glaudīšana ir beigusies. Reizēm murrā arī guļot. Kad redz, ka trauciņā tiek likts konservs, ar ņaudieniem mudina pasteigties to iedot. Sajūsmā skrien pakaļ bumbiņai un spēlējas arī ar citām mantiņām, bet, ja neviens tās nekustina, aizraujas ar spēlēm pati. Draudzīga attiecībā pret citiem kaķiem, bet nav uzbāzīga, ja otrs draudzēties nevēlas. Nepatīk, ja ņem rokās, labprātāk sēž blakus uz dīvāna vai iekāpt gultas kājgalī. Interesē viss notiekošais, bet pēc pirmā aizrādījuma saprot, ko nedrīkst darīt un to arī nedara. No rīta, kad dzird modinātāju, nāk skatīties un pacietīgi gaida, kad kāds celsies. Ja ļoti nevar sagaidīt, retu reizi ar ķepu pabaksta kāju, lai mudinātu ātrāk iet uz virtuvi. Brokastu konservs ir vismīļākā un gaidītākā ēdienreize. Kaķenīte ir attārpota, vakcinēta, sterilizēta.

CITI DZĪVNIEKI

skai_photo

SkaiPilsēta: Iecava

Skai ir suns, kuru radot Dabas māte jutās iemīlējusies. Kā gan savādāk? Skai ir dievīga. No tiesas un tik ļoti skaists suns, ka vērojot viņu prāts neviļus bur ainiņas no pasaku grāmatām, no kaut kā sena, laimīga un tīra. Iztēle uzzīmē mežu, kur zem tumšajiem egļu stāviem, pārliecināti iespiežot ķepas saules apspīdētajās sūnās, zeltainu kažociņu tik vizinot, meža laumiņas buču uz deguna vai citu brīnumu gaida mūsu Skai. Tomēr brīnums nenāk. Gluži ne-ti-ca-mi ilgi tas nenāk. Skai ir lokana, vingra, bezgala gracioza un gandrīz gribētos teikt- karaliska suņu meitene. Tādus suņus kā viņa glezno...mīl un lolo. Dzīvespriecīga, dzirkstoša, pozitīva. Labi sadzīvo ar citiem suņiem. Kaķus ciena. Cilvēkus dievina. Labsirdīga meitene, kura nepazīst ļaunu. Pie viņas ir pierasts. Viņu ir bauda vērot. Arī mēs, biedrības rūķi, esam tikai cilvēki, kuriem skaistais nav svešs. :), un tomēr šodien mēs izgaismojam Skai, lai tas skaistums iziet pasaulē. Iespējams, tieši tu esi viņas cilvēks... Un tieši tevi viņa gaida. Skai ir 5 gadus jauna. Labprāt dzīvotu voljērā vai ierobežotā teritorijā, kur izskrieties, izdauzīties un izpriecāties. Būtu pozitīvi, ja mājās jau būtu cits suns. Ja draudzīgs. Lai meitenei nav garlaicīgi. Skai ir ne tikai skaista. Viņa ir arī nebēdnīga. Un tik bieži ir jāpasmaida par viņas amizantajām piruetēm!
Dzimumsmeitene Vecums5 gadi Izmērsliels

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.