Pukainis.lv
millija

millija

Millija ir liela murrātāja un aizrautīga spēlētāja ar neatkarīgāku dabu. Mince, kura pati bieži mīļoties nenāk, bet priecajas par glaudīšanu un savu apmierinātību izrāda skaļi murrājot vēl brīdi pēc tam, kad glaudīšana ir beigusies. Reizēm murrā arī guļot. Kad redz, ka trauciņā tiek likts konservs, ar ņaudieniem mudina pasteigties to iedot. Sajūsmā skrien pakaļ bumbiņai un spēlējas arī ar citām mantiņām, bet, ja neviens tās nekustina, aizraujas ar spēlēm pati. Draudzīga attiecībā pret citiem kaķiem, bet nav uzbāzīga, ja otrs draudzēties nevēlas. Nepatīk, ja ņem rokās, labprātāk sēž blakus uz dīvāna vai iekāpt gultas kājgalī. Interesē viss notiekošais, bet pēc pirmā aizrādījuma saprot, ko nedrīkst darīt un to arī nedara. No rīta, kad dzird modinātāju, nāk skatīties un pacietīgi gaida, kad kāds celsies. Ja ļoti nevar sagaidīt, retu reizi ar ķepu pabaksta kāju, lai mudinātu ātrāk iet uz virtuvi. Brokastu konservs ir vismīļākā un gaidītākā ēdienreize. Kaķenīte ir attārpota, vakcinēta, sterilizēta.

CITI DZĪVNIEKI

anniņa_photo

AnniņaPilsēta: Ventspils

Anniņa / Аннушка. Маленький комочек счастья. Кошечка родилась на улице и так и жила она бездомным ничейным котиком в сарайчике возле магазина "Акменькалны". Но эта кисонька была настолько мила и ласкова, что работница магазина, взяла опеку над ней, заботилась и кормила. Но... (Вечное это "НО"!). Магазин закрылся. И кошечка потеряла возможность там обитать и быть хоть как-то пристоенной. Работница магазина пробовала её забрать к себе домой, но (опять это "НО"!), её домашние коты не приняли девочку, и она оказалась во временном доме. В ожидании, а вдруг найдётся кто-то у кого-то дрогнет сердечко при виде этой милоты, и он заберёт её к себе в Дом! Найдётся! Не может не найтись! И тут уж без всяких "НО"! Мы очень на это надеемся! INFO: Девочка, примерно 1,5 годика, безгранично милая и ласковая, ручная и здоровенькая, стерилизованная. Находится во временном доме. Позвоните! тел. 29 288 968
Dzimumsmeitene Vecums1 gads Izmērs-

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.