Pukainis.lv
argo

argo

Argo. Viens no divām patversmes Ziemassvētku dāvanām - Argo, pateicoties līdzcilvēku uzmanībai, tika izņemts no mājas, kurās tika turēts nepiemērotos apstākļos un ap Ziemassvētku laiku nonāca patversmē. Argo ir aptuveni 7 gadus vecs jauktenis un, skaidri redzams, ka rados ir kāds smalks dobermanis. Vai spējat iedomāties, ka šis lielais, brīnišķīgais suns visu savu līdzšinējo mūžu tika turēts takša lieluma sunim piemērotā būdā? Acīm redzot, iepriekšējie Argo saimnieki nebija apjautuši suņa vajadzības, tādēļ Argo tika turēts pusbadā. Kad Argo ieradās patversmē, viņam visas ribas bija izspiedušās, jo suns bija badināts. Bet, neskatoties uz iepriekš dzīvē piedzīvoto, Argo ir ļoti miermīlīgs un cilvēkus mīlošs suns. Argo nav zaudējis dzīvesprieku un būs gatavs rotaļām! Mēs ticam, ka Argo ir pelnījis piedzīvot brīnumu un viņš nokļūs savās mājās, kur par viņu rūpēsies, kur viņam būs sava teritorija, savi cilvēki! Ja jūti, ka Argo varētu būt Tavas dzīves līdzgājējs, apdomā, vai spēsi nodrošināt visu, kas nepieciešams, lai arī Argo justos labi! Brauc iepazīties ar Argo uz Talsu novada pašvaldības Dzīvnieku patversme "Ausma" Adopcijas gadījumā, patversme nodrošinās Argo kastrāciju! #Nepērc_Adoptē

Aizpildi kontaktformu un satiec jaunu draugu!

Es piekrītu manu personas datu apstrādei

Mēs sazināsimies ar Jums dienas laikā, lai sarunātu vietu un laiku, kur satiksiet mīluli

CITI DZĪVNIEKI

alfija_photo

AlfijaPilsēta: Iecava

2 gadus jauna beļģu aitu suņa jauktene. Ļoti aktīva un enerģiska, piemērota cilvēkiem, kuri vēlas kopā ar suni doties uz adžiliti apmācībām, kuri vēlas iet pie kinologa un darboties ar suni. Alfija, ļoti apķērīga un gudra, ir darba klases suns, kam ir vēlme komunicēt, rotaļāties un strādāt. Alfija noteikti nederēs kā vienkāršs mājas sargs vai dīvāna sunītis. Viņai šāda dzīve gluži vienkārši šķitīs garlaicīga, kā rezultātā parādīsies dažādi niķi. Suns cilvēkam, kurš grib, lai suns būtu viņa labākais draugs ar kuru doties dažādās aktivitātēs un lai būtu kopā ar viņu gan priekos, gan bēdās. Komunikācijā ar citiem dzīvniekiem - absolūta alfa. Возраст 2 года. Смесь бельгийского овчарки. Очень активная и энергичная. Примерно для людей, которые согласны вместе с собаки идти на аджилити, которые согласны идти к кинологу и заниматься с собакой. Алфия, очень умная, работящая собака, который нравится коммуницироватся, играться и работать. Алфия не будет домашним сторожем или диванным собакой. Для неё эта жизнь кажется скучный, результате чего будут различные баловства. Собака для человека, который желает что он был хорошим другом с которым возможна различная активность. С другими животными - абсолютная альфа.
Dzimumsmeitene Vecums2 gadi Izmērsvidējs

Kontakti

Tālr.: +371 2915 1915
E-pasts: info@pukainis.lv

Seko mums


KONFIDENCIALITĀTES POLITIKA
Copyrights © 2016. pukainis.lv Visas tiesības aizsargātas

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.