Pukainis.lv
argo

argo

Argo. Viens no divām patversmes Ziemassvētku dāvanām - Argo, pateicoties līdzcilvēku uzmanībai, tika izņemts no mājas, kurās tika turēts nepiemērotos apstākļos un ap Ziemassvētku laiku nonāca patversmē. Argo ir aptuveni 7 gadus vecs jauktenis un, skaidri redzams, ka rados ir kāds smalks dobermanis. Vai spējat iedomāties, ka šis lielais, brīnišķīgais suns visu savu līdzšinējo mūžu tika turēts takša lieluma sunim piemērotā būdā? Acīm redzot, iepriekšējie Argo saimnieki nebija apjautuši suņa vajadzības, tādēļ Argo tika turēts pusbadā. Kad Argo ieradās patversmē, viņam visas ribas bija izspiedušās, jo suns bija badināts. Bet, neskatoties uz iepriekš dzīvē piedzīvoto, Argo ir ļoti miermīlīgs un cilvēkus mīlošs suns. Argo nav zaudējis dzīvesprieku un būs gatavs rotaļām! Mēs ticam, ka Argo ir pelnījis piedzīvot brīnumu un viņš nokļūs savās mājās, kur par viņu rūpēsies, kur viņam būs sava teritorija, savi cilvēki! Ja jūti, ka Argo varētu būt Tavas dzīves līdzgājējs, apdomā, vai spēsi nodrošināt visu, kas nepieciešams, lai arī Argo justos labi! Brauc iepazīties ar Argo uz Talsu novada pašvaldības Dzīvnieku patversme "Ausma" Adopcijas gadījumā, patversme nodrošinās Argo kastrāciju! #Nepērc_Adoptē

CITI DZĪVNIEKI

Žaģe_photo

ŽaģePilsēta: Iecava

Mani sauc Žage. Es esmu 12gadīga dalmāciete. Nonācu biedrībā "uz laiku"... Tā nu saimniekam tie dzīves apstākļi sakārtojās.Gadās. Biedrības pansijā luncinu asti jau vairāk kā gadu. Vai pusotru... Hmm, katrā ziņā krietni pat viena kārtīga suņa pacietībai par ilgu. Kā man šķiet. Pieķeru sevi lūram uz cilvēkiem caur pieri, bet ar naivas cerības izgaismotu purnu. Tiktāl nu ir! Gribu mājas! Ko lai es par sevi pastāstu? Neraugoties uz gadiem, esmu moža. Tālu staigāt man īsti negribas. Toties patīk tā staigāt, lai skaisti! Kā tas ir?! Nu tā! Lai varu visu izostīt, izpētīt, visu izprast... un lai izskatos es smuki! Dalmāciešmeitenes cienīgi! Gadi man nav atņēmuši pašcieņu! Pēdējā laikā bieži aizdomājos par to, ka radu par sevi aplamu priekšstatu. Cilvēki skatās uz mani ar respektu, kas man patīk, tomēr arī mazliet bijīgi viņi skatās. Un tas nav īsti forši! Ņemot vērā, ka es esmu ieinteresēta atrast jaunas mājas! Cilvēki domā, ka es esmu dusmīga. Bet nē–ē–ē...man vienkārši daba ir iedevusi "pokera purnu", kas slēpj emocijas. Es stabili stāvu uz savām četrām ķepām! Var būt izskatos draudīgi? Bet tā vienkārši ir mana ikdienas stāja! Pret cilvēkiem es esmu laba. Mīlīga un jauka. Slikti satieku ar citiem suņiem. Un kaķus neciešu ne acu galā. Bet man taču ar cilvēku jādzīvo, nevis ar kaķi... Kaķis taču nevar mani adoptēt, bet cilvēks var! Es ļoti ceru, ka mani sastaps cilvēks, kuram es drīkstēšu būt uzticama. Neraugoties uz to, ka esmu gados. Es tomēr atļaušos cerēt un ticēt!
Dzimumsmeitene Vecums12 gadi Izmērsliels

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.