Pukainis.lv
džimis - tikko

džimis - tikko

Džimis –Tikko. Pavisam noteikti smaidīgākais suns mūsu patversmē. Džimis pie mums nonāca no Dundagas puses, suns bija čipots, bet čips nebija reģistrēts, līdz ar to nezinājām, kurš ir suņa saimnieks. Vēlāk gan izrādījās, ka saimnieks „vieglu roku” ir atteicies no sava mājas mīluļa, ko reiz bija solījies mīlēt un sargāt.. Skumji, ka tā, jo Džimis ir gudrs, mīļš, kopts un kastrēts suņu puika, kurš šobrīd gan maina ziemas kažoku un gatavojas vasarai. Tā kā Džimis ir liela auguma, jauns un aktīvs, noteikti vēlējies dzīvot mājā ar pagalmu. Džimis pie mums nonāca ziemā, bet ļoti ceram, ka pavasaris piepildīs mūsu vēlmes un Džimis nokļūs savās mājās. Ja vēlies, lai smaidīgākais suns, ko pazīstam, kļūst par Tavas dzīves līdzgājēju – brauc un iepazīsties ar Džimi – iespējams viņš būs Tavējais. Talsu novada pašvaldības Dzīvnieku patversme "Ausma" #Nepērc_Adoptē

CITI DZĪVNIEKI

brīze_photo

BrīzePilsēta: Iecava

Brīze. Dusmulis Brī, negantnieks... tā mani sauca biedrības meitenes pirmajās nedēļās. Droši, ka taisnība viņām bija. Tā sāpe, atkal zaudējot mājas, man bija skaudra kā īlens sirdī. Es rūcu. Es rēju. Es rādīju zobus. Pat meitenei, kuru pazinu, es nedevos tā uzreiz... Rēju diennaktīm. Uz visu. Arī uz tukšumu. Un tad ieradās viņas. Sievietes, kuras mani mēdz te visu bildēt. Pāris nedēļas viņas arī kopj mūsu māju. Viņas ir dīvainas. Es reju dusmīgs, bet viņas izliekas, ka es mīļi runāju. "Brīzīte, Brīzīte...", viņas saka. "Kāds nu tur Brīzīte!", man gribas skarbi viņām uzriet, bet sirdī tomēr mostas naiva cerība kā gaismiņa, ka arī es esmu kādam mīļš. Viņas atkal un atkal man ieklāj karalisku gultiņu, neraugoties uz to, ka es visu cenšos izpostīt. Viņas ved mani pastaigā. Un mantiņu man iedeva... Man liekas, ka es viņām sāku pieķerties. "Brīze, mēs tev noteikti atradīsim mājas! Dzirdi, par katru cenu mēs tev tās atradīsim!", viņas saka. Un man tā-ā gribas viņām ticēt! Es reju maz. Un vairs nepostu savu gultiņu. Es daudz un mierīgi guļu, kad viņas ir blakus... Man vajag kādu, kurš ir man blakus! Esmu maza auguma suņu vīriņš. Mana saimniece saslima, es paliku viens. Man ir 8 gadi, un priekšā vēl tikpat... Palīdzi manām meitenēm atrast man mājas...lūdzu? Citādi viņas ir bēdīgas.Un es negribu, ka viņas par nieka Brīzi bēdājas! Brīze ir stiprs vīriņš un pats var savu dzīvi nokārtot!
Dzimumspuika Vecums8 gadi Izmērsmazs

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.