Pukainis.lv
džimis - tikko

džimis - tikko

Džimis –Tikko. Pavisam noteikti smaidīgākais suns mūsu patversmē. Džimis pie mums nonāca no Dundagas puses, suns bija čipots, bet čips nebija reģistrēts, līdz ar to nezinājām, kurš ir suņa saimnieks. Vēlāk gan izrādījās, ka saimnieks „vieglu roku” ir atteicies no sava mājas mīluļa, ko reiz bija solījies mīlēt un sargāt.. Skumji, ka tā, jo Džimis ir gudrs, mīļš, kopts un kastrēts suņu puika, kurš šobrīd gan maina ziemas kažoku un gatavojas vasarai. Tā kā Džimis ir liela auguma, jauns un aktīvs, noteikti vēlējies dzīvot mājā ar pagalmu. Džimis pie mums nonāca ziemā, bet ļoti ceram, ka pavasaris piepildīs mūsu vēlmes un Džimis nokļūs savās mājās. Ja vēlies, lai smaidīgākais suns, ko pazīstam, kļūst par Tavas dzīves līdzgājēju – brauc un iepazīsties ar Džimi – iespējams viņš būs Tavējais. Talsu novada pašvaldības Dzīvnieku patversme "Ausma" #Nepērc_Adoptē

CITI DZĪVNIEKI

Žaģe_photo

ŽaģePilsēta: Iecava

Mani sauc Žage. Es esmu 12gadīga dalmāciete. Nonācu biedrībā "uz laiku"... Tā nu saimniekam tie dzīves apstākļi sakārtojās.Gadās. Biedrības pansijā luncinu asti jau vairāk kā gadu. Vai pusotru... Hmm, katrā ziņā krietni pat viena kārtīga suņa pacietībai par ilgu. Kā man šķiet. Pieķeru sevi lūram uz cilvēkiem caur pieri, bet ar naivas cerības izgaismotu purnu. Tiktāl nu ir! Gribu mājas! Ko lai es par sevi pastāstu? Neraugoties uz gadiem, esmu moža. Tālu staigāt man īsti negribas. Toties patīk tā staigāt, lai skaisti! Kā tas ir?! Nu tā! Lai varu visu izostīt, izpētīt, visu izprast... un lai izskatos es smuki! Dalmāciešmeitenes cienīgi! Gadi man nav atņēmuši pašcieņu! Pēdējā laikā bieži aizdomājos par to, ka radu par sevi aplamu priekšstatu. Cilvēki skatās uz mani ar respektu, kas man patīk, tomēr arī mazliet bijīgi viņi skatās. Un tas nav īsti forši! Ņemot vērā, ka es esmu ieinteresēta atrast jaunas mājas! Cilvēki domā, ka es esmu dusmīga. Bet nē–ē–ē...man vienkārši daba ir iedevusi "pokera purnu", kas slēpj emocijas. Es stabili stāvu uz savām četrām ķepām! Var būt izskatos draudīgi? Bet tā vienkārši ir mana ikdienas stāja! Pret cilvēkiem es esmu laba. Mīlīga un jauka. Slikti satieku ar citiem suņiem. Un kaķus neciešu ne acu galā. Bet man taču ar cilvēku jādzīvo, nevis ar kaķi... Kaķis taču nevar mani adoptēt, bet cilvēks var! Es ļoti ceru, ka mani sastaps cilvēks, kuram es drīkstēšu būt uzticama. Neraugoties uz to, ka esmu gados. Es tomēr atļaušos cerēt un ticēt!
Dzimumsmeitene Vecums12 gadi Izmērsliels

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.