Pukainis.lv
lūsīte

lūsīte

Lūsīte ir neatkarīgas dabas kaķenīte, kura skaļi murrādama pieglaudīsies cilvēkam, gulēs blakus gultā, izaicinās uz rotaļām, taču neļaus sevi ņemt rokās vai sēdināt klēpī. Iespējams, kaķenītei ir kādas sliktas atmiņas no dzīves uz ielas, no kuras viņa nākusi un, iespējams, pārlieku liela tuvība ar cilvēku viņā izraisa bailes. Viņa grib būt pati par sevi un izvēlēties, kad un kam izrādīt savu uzmanību. Gandrīz vienmēr Lūsīte murrā un cenšas cilvēkam, ko pateikt ar ļoti skaļiem ņaudieniem, īpaši skaļi viņa runājas ar cilvēku tad, kad sajūt ēdiena smaržu un vēlas to notiesāt nekavējoties. Lūsīte ir ļoti sabiedriska ar citiem kaķiem un jaunajā ģimenē viņa noteikti nedrīkst būt viena. Obligāti ir jābūt vismaz vienam kaķim, kuram Lūsīte noteikti kļūs par vislabāko draudzeni un rotaļu biedru. Lūsītei patīk kārtīgi iztrakoties un viņas prāts nemitīgi tā vien nesas uz kaķiskām izklaidēm. Lūsīte būs vienmēr pirmā, kura pamanīs istabā ielidojušu mušiņu, vienmēr pirmā, kas atradīs kādu maisiņu vai citu čaukstošu, grabošu lietu, ko padzenāt pa istabu. Lūsīte ir 1.5 gadu jauna, vesela, vakcinēta, sterilizēta.

CITI DZĪVNIEKI

riko_photo

RikoPilsēta: Iecava

Sveiks! Mani sauc Riko! Esmu 6 gadus jauns, ļoti skaists un nopietns, liels puika. Es protu starojoši smaidīt no vienas auss līdz otrai, žilbinot pat Sauli ar savu spēcīgo zobu baltumu! Jūtu, ka mana izaugsme ir iestrēgusi, jo neviens man nedod iespēju kāpt pa karjeras kāpnēm. Bet, kā saka, par baltu velti mutē ij kārums nekrīt! Tātad, lai kaut ko iegūtu, kaut kas ir jādara. Tad nu es daru! Un piedāvāju sevi adopcijai! Esmu piemērots nopietnam darbam. Labprāt dzīvošu voljērā ar siltu būdu tajā, un veikšu apkārtnes monitorēšanu labāk par novērošanas kameru! Manas acis labi rāda kā gaismā, tā tumsā, man ir asa oža un dzirdīgas ausis! Cilvēka izgudrotās tehnoloģijas pagaidām nestāv maniem talantiem ne tuvu! Labprāt ziņošu par svešajiem, arī citplanētiešiem, ja nu tādi pēkšņi ierastos. :P Es esmu viena cilvēka suns! Mani tā nevarēs, ka gluži uzreiz un opā, un mašīnā, un prom. Gribēšu tevi, mans saimniek, iepazīt! Tev būs jābrauc pie manis ciemos vairākkārt. Esmu suns ar pašcieņu. Vēlos novērtēt jauno saimnieku. Bet, ja mums saskanēs, es būšu saimniekam dievīgi uzticīgs! Esmu suns, kurš labprāt varētu pieskatīt māju un dārzu, piestrādājot par sargu. Kā jau teicu- viena cilvēka suns. Jo mazāk tautas mājā, jo labāk. Lūdzu gan nepārprast! Tukšu māju es nesargāšu gan! Bet vienu, divus cilvēkus labprāt! Nu tā, lūk! Gaidu saimnieku, kurš vēlas īstu suni, un prot mīlēt arī tādu suni, kurš uzreiz nelec ap kaklu. Izklausās skarbi? Hm! Nu, redz, biedrības meitenei es lecu gan ap kaklu. Jo ir par ko... Viņa mani baro. Nāk pie manis. Ved pastaigās. Pakasa aiz auss. Un es viņu pazīstu sen. Viņa vienmēr ir. Viņa ir sava. Tad nu meklēju kādu, kurš mans. Un es viņam- savs. Ticu, ja man un biedrības meitenei izdevās, tad izdosies arī vēl ar kādu... Ar cieņu- Riko! Paldies par bildēm OTSphoto un Revaphoto! ____________________________________________ Sniedz atbalstu apciemojot, adoptējot, dodot pagaidmājas, ziedojot biedrībai nepieciešamās mantas vai palīdzot finansiāli. T:29733601(Gundega) DZĪVNIEKU AIZSARDZĪBAS BIEDRĪBA “ĶEPU-ĶEPĀ” Ziedojuma konts: LV37HABA0551030617983 Reģistrācijas numurs: 40008176673 BIC/swift kods: HABALV22 Pay Pal ātrais maksājums: PayPal.Me/kepukepa pay pal: dzab_kepukepa@inbox.lv Jelgavas rajons, Ozolnieku novads, Salgales pagasts ''Rēvici''
Dzimumspuika Vecums6 gadi Izmērsliels

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.