Pukainis.lv
Īve

Īve

Melnummelna ar dažām baltām pūciņām pakrūtē un bezgala mīļa un mierīga - tiklīdz cilvēks viņu paijā, Īvīte rāda punci, mīca ķepiņas un maigi murrā. Saņemot glāstus labprāt arī glaužas gar kājām un gaida, kad viņu paijās vēl un vēl. Nav sajūsmā, kad tiek paņemta rokās vai klēpī, bet ļauj sev apgriezt nadziņus un izķemmēt kažociņu. Pagaidām mince mazliet bīstas no straujām kustībām un negaidītiem trokšņiem, bet domājams, kad būs apradusi ar dzīvi jaunā vidē, vairs nesatrauksies. Īvi īpaši fascinē veļas mašīna, kuru viņa sākotnēji iepļaukāja, bet, sapratusi, ka tā neko sliktu nedara, tagad labprāt sēž un vēro, kā tajā griežas apģērbs. Labprāt parotaļājas arī ar mantiņām un noteikti izbauda gardus konservus. Ar citiem kaķiem Īve pagaidām mācās sadzīvot, bet īsti vēl nemāk, tāpēc, būtu priecīgāka, ja viņai tiktu nedalīta saimnieka uzmanība kā vienīgajam kaķim.

CITI DZĪVNIEKI

brīze_photo

BrīzePilsēta: Iecava

Brīze. Dusmulis Brī, negantnieks... tā mani sauca biedrības meitenes pirmajās nedēļās. Droši, ka taisnība viņām bija. Tā sāpe, atkal zaudējot mājas, man bija skaudra kā īlens sirdī. Es rūcu. Es rēju. Es rādīju zobus. Pat meitenei, kuru pazinu, es nedevos tā uzreiz... Rēju diennaktīm. Uz visu. Arī uz tukšumu. Un tad ieradās viņas. Sievietes, kuras mani mēdz te visu bildēt. Pāris nedēļas viņas arī kopj mūsu māju. Viņas ir dīvainas. Es reju dusmīgs, bet viņas izliekas, ka es mīļi runāju. "Brīzīte, Brīzīte...", viņas saka. "Kāds nu tur Brīzīte!", man gribas skarbi viņām uzriet, bet sirdī tomēr mostas naiva cerība kā gaismiņa, ka arī es esmu kādam mīļš. Viņas atkal un atkal man ieklāj karalisku gultiņu, neraugoties uz to, ka es visu cenšos izpostīt. Viņas ved mani pastaigā. Un mantiņu man iedeva... Man liekas, ka es viņām sāku pieķerties. "Brīze, mēs tev noteikti atradīsim mājas! Dzirdi, par katru cenu mēs tev tās atradīsim!", viņas saka. Un man tā-ā gribas viņām ticēt! Es reju maz. Un vairs nepostu savu gultiņu. Es daudz un mierīgi guļu, kad viņas ir blakus... Man vajag kādu, kurš ir man blakus! Esmu maza auguma suņu vīriņš. Mana saimniece saslima, es paliku viens. Man ir 8 gadi, un priekšā vēl tikpat... Palīdzi manām meitenēm atrast man mājas...lūdzu? Citādi viņas ir bēdīgas.Un es negribu, ka viņas par nieka Brīzi bēdājas! Brīze ir stiprs vīriņš un pats var savu dzīvi nokārtot!
Dzimumspuika Vecums8 gadi Izmērsmazs

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.