Pukainis.lv
Īve

Īve

Melnummelna ar dažām baltām pūciņām pakrūtē un bezgala mīļa un mierīga - tiklīdz cilvēks viņu paijā, Īvīte rāda punci, mīca ķepiņas un maigi murrā. Saņemot glāstus labprāt arī glaužas gar kājām un gaida, kad viņu paijās vēl un vēl. Nav sajūsmā, kad tiek paņemta rokās vai klēpī, bet ļauj sev apgriezt nadziņus un izķemmēt kažociņu. Pagaidām mince mazliet bīstas no straujām kustībām un negaidītiem trokšņiem, bet domājams, kad būs apradusi ar dzīvi jaunā vidē, vairs nesatrauksies. Īvi īpaši fascinē veļas mašīna, kuru viņa sākotnēji iepļaukāja, bet, sapratusi, ka tā neko sliktu nedara, tagad labprāt sēž un vēro, kā tajā griežas apģērbs. Labprāt parotaļājas arī ar mantiņām un noteikti izbauda gardus konservus. Ar citiem kaķiem Īve pagaidām mācās sadzīvot, bet īsti vēl nemāk, tāpēc, būtu priecīgāka, ja viņai tiktu nedalīta saimnieka uzmanība kā vienīgajam kaķim.

CITI DZĪVNIEKI

skai_photo

SkaiPilsēta: Iecava

Skai ir suns, kuru radot Dabas māte jutās iemīlējusies. Kā gan savādāk? Skai ir dievīga. No tiesas un tik ļoti skaists suns, ka vērojot viņu prāts neviļus bur ainiņas no pasaku grāmatām, no kaut kā sena, laimīga un tīra. Iztēle uzzīmē mežu, kur zem tumšajiem egļu stāviem, pārliecināti iespiežot ķepas saules apspīdētajās sūnās, zeltainu kažociņu tik vizinot, meža laumiņas buču uz deguna vai citu brīnumu gaida mūsu Skai. Tomēr brīnums nenāk. Gluži ne-ti-ca-mi ilgi tas nenāk. Skai ir lokana, vingra, bezgala gracioza un gandrīz gribētos teikt- karaliska suņu meitene. Tādus suņus kā viņa glezno...mīl un lolo. Dzīvespriecīga, dzirkstoša, pozitīva. Labi sadzīvo ar citiem suņiem. Kaķus ciena. Cilvēkus dievina. Labsirdīga meitene, kura nepazīst ļaunu. Pie viņas ir pierasts. Viņu ir bauda vērot. Arī mēs, biedrības rūķi, esam tikai cilvēki, kuriem skaistais nav svešs. :), un tomēr šodien mēs izgaismojam Skai, lai tas skaistums iziet pasaulē. Iespējams, tieši tu esi viņas cilvēks... Un tieši tevi viņa gaida. Skai ir 5 gadus jauna. Labprāt dzīvotu voljērā vai ierobežotā teritorijā, kur izskrieties, izdauzīties un izpriecāties. Būtu pozitīvi, ja mājās jau būtu cits suns. Ja draudzīgs. Lai meitenei nav garlaicīgi. Skai ir ne tikai skaista. Viņa ir arī nebēdnīga. Un tik bieži ir jāpasmaida par viņas amizantajām piruetēm!
Dzimumsmeitene Vecums5 gadi Izmērsliels

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.