Pukainis.lv
Īve

Īve

Melnummelna ar dažām baltām pūciņām pakrūtē un bezgala mīļa un mierīga - tiklīdz cilvēks viņu paijā, Īvīte rāda punci, mīca ķepiņas un maigi murrā. Saņemot glāstus labprāt arī glaužas gar kājām un gaida, kad viņu paijās vēl un vēl. Nav sajūsmā, kad tiek paņemta rokās vai klēpī, bet ļauj sev apgriezt nadziņus un izķemmēt kažociņu. Pagaidām mince mazliet bīstas no straujām kustībām un negaidītiem trokšņiem, bet domājams, kad būs apradusi ar dzīvi jaunā vidē, vairs nesatrauksies. Īvi īpaši fascinē veļas mašīna, kuru viņa sākotnēji iepļaukāja, bet, sapratusi, ka tā neko sliktu nedara, tagad labprāt sēž un vēro, kā tajā griežas apģērbs. Labprāt parotaļājas arī ar mantiņām un noteikti izbauda gardus konservus. Ar citiem kaķiem Īve pagaidām mācās sadzīvot, bet īsti vēl nemāk, tāpēc, būtu priecīgāka, ja viņai tiktu nedalīta saimnieka uzmanība kā vienīgajam kaķim.

CITI DZĪVNIEKI

Žaģe_photo

ŽaģePilsēta: Iecava

Mani sauc Žage. Es esmu 12gadīga dalmāciete. Nonācu biedrībā "uz laiku"... Tā nu saimniekam tie dzīves apstākļi sakārtojās.Gadās. Biedrības pansijā luncinu asti jau vairāk kā gadu. Vai pusotru... Hmm, katrā ziņā krietni pat viena kārtīga suņa pacietībai par ilgu. Kā man šķiet. Pieķeru sevi lūram uz cilvēkiem caur pieri, bet ar naivas cerības izgaismotu purnu. Tiktāl nu ir! Gribu mājas! Ko lai es par sevi pastāstu? Neraugoties uz gadiem, esmu moža. Tālu staigāt man īsti negribas. Toties patīk tā staigāt, lai skaisti! Kā tas ir?! Nu tā! Lai varu visu izostīt, izpētīt, visu izprast... un lai izskatos es smuki! Dalmāciešmeitenes cienīgi! Gadi man nav atņēmuši pašcieņu! Pēdējā laikā bieži aizdomājos par to, ka radu par sevi aplamu priekšstatu. Cilvēki skatās uz mani ar respektu, kas man patīk, tomēr arī mazliet bijīgi viņi skatās. Un tas nav īsti forši! Ņemot vērā, ka es esmu ieinteresēta atrast jaunas mājas! Cilvēki domā, ka es esmu dusmīga. Bet nē–ē–ē...man vienkārši daba ir iedevusi "pokera purnu", kas slēpj emocijas. Es stabili stāvu uz savām četrām ķepām! Var būt izskatos draudīgi? Bet tā vienkārši ir mana ikdienas stāja! Pret cilvēkiem es esmu laba. Mīlīga un jauka. Slikti satieku ar citiem suņiem. Un kaķus neciešu ne acu galā. Bet man taču ar cilvēku jādzīvo, nevis ar kaķi... Kaķis taču nevar mani adoptēt, bet cilvēks var! Es ļoti ceru, ka mani sastaps cilvēks, kuram es drīkstēšu būt uzticama. Neraugoties uz to, ka esmu gados. Es tomēr atļaušos cerēt un ticēt!
Dzimumsmeitene Vecums12 gadi Izmērsliels

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.