Pukainis.lv
saulītis

saulītis

Francis Saulītis ļoti ilgojas pēc cilvēka uzmanības, patīk ka viņu mīļo un glauda. Runcis izkūst kad viņam pakasa aiz auss un labsajūtā skaļi jo skaļi murrā. Naktīs labprāt guļ gultā cilvēkam blakus. Bet tas viss tad, kad jūtas drošībā ir iedraudzējies ar cilvēku un iejuties jaunajā vidē. Tāpēc jaunajam saimniekam ir jābūt pacietīgam un jādod runcim laiks novērtēt pārmaiņas un sajusties kā savējam jaunajās mājās. Francis Saulītis ir draudzīgs ar citiem kaķiem un varētu būt labs kompanjons citām kaķītim. Iespējams cits kaķītis arī palīdzētu ātrāk Saulītim iejusties īstajās mājās. Pēc uz ielas saņemta spēcīga trieciena pleca rajonā (visdrīzāk autotrauma) runcītim priekšējā ķepa ir daļēji nejūtīga, un viņš to izmanto maz (pārsvarā lec uz trijām, traumēto nedaudz piepaceļot), bet tas viņa dzīves kvalitāti nekā neietekmē - kaķa mīļākā vieta ir palodze un viņš spēj tikt līdzi arī rotaļām ar otru kaķi. Francis Saulītis ir kastrēts un vakcinēts.

CITI DZĪVNIEKI

anniņa_photo

AnniņaPilsēta: Ventspils

Anniņa / Аннушка. Маленький комочек счастья. Кошечка родилась на улице и так и жила она бездомным ничейным котиком в сарайчике возле магазина "Акменькалны". Но эта кисонька была настолько мила и ласкова, что работница магазина, взяла опеку над ней, заботилась и кормила. Но... (Вечное это "НО"!). Магазин закрылся. И кошечка потеряла возможность там обитать и быть хоть как-то пристоенной. Работница магазина пробовала её забрать к себе домой, но (опять это "НО"!), её домашние коты не приняли девочку, и она оказалась во временном доме. В ожидании, а вдруг найдётся кто-то у кого-то дрогнет сердечко при виде этой милоты, и он заберёт её к себе в Дом! Найдётся! Не может не найтись! И тут уж без всяких "НО"! Мы очень на это надеемся! INFO: Девочка, примерно 1,5 годика, безгранично милая и ласковая, ручная и здоровенькая, стерилизованная. Находится во временном доме. Позвоните! тел. 29 288 968
Dzimumsmeitene Vecums1 gads Izmērs-

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.