Pukainis.lv
villijs

villijs

Intereses gadījumā lūdzam kārtīgi iepazīties ar aprakstu! Villijs ikdienā ir draudzīgs un rotaļīgs runcis, no cilvēkiem nevairās, labprāt ir līdzās, mazāk vēlas būt rokās/klēpī. Nezināmu iemeslu dēļ (veiktajās veselības pārbaudēs novirzes no normām nav atklātas) reizēm Villijs kļūst agresīvs, negaidīti var cilvēku sakost un/vai saskrāpēt, pat ja viņam nekādi netiek traucēts vai darīts pāri. Meklējam runcim atbildīgu un saprotošu ģimeni, kas viņu pieņemtu un dotu runcim iespēju dzīvot mājās, mierīgā vidē. Noteikti bez maziem bērniem, kā arī bez citiem mājdzīvniekiem, pret kuriem Villijs varētu negaidīti vērst agresiju. Līdz šim šādas agresijas izpausmes nav biežas, bet ir, tāpēc to noteikti ir jāņem vērā, ja apsverat dot Villijam mājas. Ceram atrast cilvēku, kuram bijusi pieredze ar līdzīga rakstura kaķi. Runcis ir 2-3 gadus jauns, kastrēts, ļoti skaists, līdzinās Ņevas maskarādes kaķim, ar pūkainu un mīkstu kažociņu, bet lūdzam skatīties ne tikai uz izskatu, bet ņemt vērā viņa rakstura īpatnību.

CITI DZĪVNIEKI

serjoža_photo

SerjožaPilsēta: Iecava

Serjoža. Esmu 7 gadus vecs runcis. Mani atrada Liepājas kara ostā, guļam uz zemes. Atdodot savu piekto kaķa dzīvību dieviem. Tomēr mani uzstutēja uz ķepām un izārstēja. Ej nu sazini- kā... Kaut ko par nāvēm es jau zinu. Ja jau kaulinā iecērt savus nagus tev sānos, ui...ir grūti tikt no tās vaļā. Taču "Ķepu-ķepā" meitenēm tas izdevās. Atgriest man dzīvību. It kā ar to vēl nebūtu gana, mazliet vēlāk ārstiem radās aizdomas, ka man ir audzējs. Tomēr tas bija diafragmas plīsums. Tikai. It kā- tikai. Ko gan nozīmē salāpīt sīku lopiņu kā es tik smalkās lietās? Man tika veikta ellīgi smaga operācija. Es iztērēju savu sesto dzīvību, lai pamostos. Atkoptos. Bet es tomēr izdzīvoju. Esmu kaķis. Īsts. Kaķis, kurš zina, ka laiks ir vērtība. Līdz ar to, es daru, ko gribu un kā gribu. Es kontrolēju savu dzīvi. Un perimetru sev apkārt. Man augumā cits kaķis neuzkāps, un suns, ļoti iespējams, dabūs vienkārši pa muti. Kā īsts kaķis, es dievekļus neturu. Pats esmu gana dievs... Dažkārt man kārojas, lai mani glauda. Un cilvēks glauda. Citreiz vispār negribas to glaudīšanu, bet ļaujos. Kādu brīdi. Ja galīgi apnīk, un ūsas jau aizgājušas aiz ausīm, tad mēdzu uzšaut cilvēkam ar ķepu. Ir taču jāsaprot tik elementāra komanda, kā "stop"! Nekāda birstēšana pa bebuliņu rokām te arī nesanāks. Neesmu plīša lācis. Es taupu to savu pēdējo kaķa dzīvību. Saprotiet paši, man ir tikai 7! Kaut man vēl ilgi nāktos ko dzīvot un būt. Ja pazīsti cilvēku, kurš man varētu piederēt ar cieņu, iesaki! Kaķis ir glīts ar to vien, ka viņš ir. Un es esmu mākslas darbs, kurš izcili papildinās jūsu mājas interjeru. Protu ilgi un nekustīgi sēdēt! Un citkārt protu ieslēpties šķirbā aiz skapja, ka neviens fenšui netiek izjaukts! Mr-r!? T:29733601(Gundega) Minku māja Dzīvnieku aizsardzības biedrība Ķepu-Ķepā Reģistrācijas numurs: 40008176673 Ziedojuma konts: LV37HABA0551030617983 BIC/swift kods: HABALV22
Dzimumspuika Vecums7 gadi Izmērs-

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.