Pukainis.lv
villijs

villijs

Intereses gadījumā lūdzam kārtīgi iepazīties ar aprakstu! Villijs ikdienā ir draudzīgs un rotaļīgs runcis, no cilvēkiem nevairās, labprāt ir līdzās, mazāk vēlas būt rokās/klēpī. Nezināmu iemeslu dēļ (veiktajās veselības pārbaudēs novirzes no normām nav atklātas) reizēm Villijs kļūst agresīvs, negaidīti var cilvēku sakost un/vai saskrāpēt, pat ja viņam nekādi netiek traucēts vai darīts pāri. Meklējam runcim atbildīgu un saprotošu ģimeni, kas viņu pieņemtu un dotu runcim iespēju dzīvot mājās, mierīgā vidē. Noteikti bez maziem bērniem, kā arī bez citiem mājdzīvniekiem, pret kuriem Villijs varētu negaidīti vērst agresiju. Līdz šim šādas agresijas izpausmes nav biežas, bet ir, tāpēc to noteikti ir jāņem vērā, ja apsverat dot Villijam mājas. Ceram atrast cilvēku, kuram bijusi pieredze ar līdzīga rakstura kaķi. Runcis ir 2-3 gadus jauns, kastrēts, ļoti skaists, līdzinās Ņevas maskarādes kaķim, ar pūkainu un mīkstu kažociņu, bet lūdzam skatīties ne tikai uz izskatu, bet ņemt vērā viņa rakstura īpatnību.

CITI DZĪVNIEKI

Ārčijs_photo

ĀrčijsPilsēta: Iecava

Ā-ā–ārč! Kad izdzirdu, ka mani sauc, ļepatoju pie žoga. Protams, es ceru, ka tur būs tā sīkā meitene, kura mani sagaidīja izkāpjam Rēvicos... Esmu viņai pieķēries. Bet mani mēdz saukt arī visādi ķēmi... Nu, izdomāju atsaukties arī ķēmiem. Nu tiem, kuri te biežāk grozās. Žēl jau galu-galā paliek to nabaga cilvēku. Suns jau ar nav bez sirds. Tā–ā-ā... mani atveda no Rēzeknes. Mana Latgales sāga mītiem vīta. It kā man bijis saimnieks, gana lādzīgs, bet ne gluži. Aizbrauca naudu pelnīt vai meičām piecirst... es tak nezinu! Bet atstāja mani sargāt OBJEKTU. Objekts izrādījās esam lidojošais šķīvītis un viendien izčabēja, bet es norāvu taku uz patversmi. Patversmē slikti nebija, bet labi ne tik. Neviens mani nemeklēja. Ciemos pie manis nebrauca. Ne vella adoptēt mani negribēja. Tak es i bez mājām labi varētu iztikt! Tā es i teicu tur... patversmē. Lai mani mežā laiž! Bet nelaida... Teica, vai nu kaulainā, vai jauna ģimene! Citādāk tu prom netiksi. Konkrēti atstiepties es negribēju! Nea! Tamdēļ saliku ceļa somu un pārvācos uz šejieni. Uz "Ķepu- ķepā". Laikam tak kaulainā uzspēja man nogrābstīties gar mīkstumiem, es norāvu dermatītu. Staigāju apkārt uz pusi noskūts un pliks! Bet tas nekas. Puse no manis joprojām ir gana spalvaina :P. Nu un plikumi jau arī apvelkas ar spalvu. Tad, lūk! Es te tomēr ceru pazīmēties, un tā kā mājas atrast. Sev. Man ir 5 gadi. Izskatīgs vīrietis. Nopietns. Izteikti pieķeros vienam cilvēkam. Labprāt sargāšu. Kādu zemes gabaliņu, māju un tevi. Visveiksmīgāk integrēšos vecpuiša dārzā... He-he! Vai divu cilvēku mājsaimniecībā. Pie ķēdes- nē. Varu dzīvot ārā, bet būdai ir jābūt! Un voljēram. Vai dārzam ar labu žogu. Kā es satieku ar citiem suņiem? Nū–ū–ū! Esmu dominants. Meičas mīlu, večus nē. Kaķus tā...nu tā. Labāk lai tie sēž kokos, tad vispār netraucē... Izklausos skarbi? Lai nu būtu! Savam cilvēkam es esmu bučmūlis. Citiem tomēr tak arī nepienākas mani bučāt, neesmu taču paduses asaka kaut kāda!
Dzimumspuika Vecums5 gadi Izmērsliels

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.