Pukainis.lv
villijs

villijs

Intereses gadījumā lūdzam kārtīgi iepazīties ar aprakstu! Villijs ikdienā ir draudzīgs un rotaļīgs runcis, no cilvēkiem nevairās, labprāt ir līdzās, mazāk vēlas būt rokās/klēpī. Nezināmu iemeslu dēļ (veiktajās veselības pārbaudēs novirzes no normām nav atklātas) reizēm Villijs kļūst agresīvs, negaidīti var cilvēku sakost un/vai saskrāpēt, pat ja viņam nekādi netiek traucēts vai darīts pāri. Meklējam runcim atbildīgu un saprotošu ģimeni, kas viņu pieņemtu un dotu runcim iespēju dzīvot mājās, mierīgā vidē. Noteikti bez maziem bērniem, kā arī bez citiem mājdzīvniekiem, pret kuriem Villijs varētu negaidīti vērst agresiju. Līdz šim šādas agresijas izpausmes nav biežas, bet ir, tāpēc to noteikti ir jāņem vērā, ja apsverat dot Villijam mājas. Ceram atrast cilvēku, kuram bijusi pieredze ar līdzīga rakstura kaķi. Runcis ir 2-3 gadus jauns, kastrēts, ļoti skaists, līdzinās Ņevas maskarādes kaķim, ar pūkainu un mīkstu kažociņu, bet lūdzam skatīties ne tikai uz izskatu, bet ņemt vērā viņa rakstura īpatnību.

Aizpildi kontaktformu un satiec jaunu draugu!

Es piekrītu manu personas datu apstrādei

Mēs sazināsimies ar Jums dienas laikā, lai sarunātu vietu un laiku, kur satiksiet mīluli

CITI DZĪVNIEKI

mila_photo

MilaPilsēta: Rīga

Mila ir ļoti īpaša kaķenīte. Smalka, skaista, bezgala mīļa un vienmēr dzivespriecīga. Viņas kustības un pozas atgādina centīgu baletskolas skolnieci horeogrāfijas stundā. Skrienot pretī cilvēkam viņai acīs vienmēr ir jautājums - "Vai tu mani paglaudīsi?" un tiklīdz roka pieskaras viņas galvai, liekas, ka Mila sāk laimē starot. Tāda maza saulīte, paskatoties uz kuru ap sirdi paliek siltāk. Milas dzīve sākās ar nodevību. Saimnieki atnesa kaķenīti uz iemidzināšanu, jo viņas pirkstiņi un nadziņi nav attīstījušies kā parastam kaķim. Pēc vetārstu domām šāds pirkstinu izskats ir ģenētikas dēļ, to visticamāk ir radijusi tuva radniecība vairākās paaudzēs. Mila jau kādu laiciņu dzīvojas pagaidmājās, ir ļoti aktīva, jauka un rotaļīga kaķu meitene, vakcinēta, sterilizēta. Vetārsts ieteica Milu pareizi barot ar kvalitatīvu pārtiku, kura nesatur augu izcelsmes olbaltumvielas un vienmēr sekot līdzi Milas pašsajutai. Milai nieru attīstībā ir novirzes no normas. Bet pie pareizas aprūpes Mila varētu nodzīvot laimīgu, pilnvērtīgu, garu kaķa mūžu. Protams, potencialajam saimniekam ir jāapzinās ka viss var attīstīties arī citādāk. Ļoti ceram ka būs cilvēks, kurš aiz Milas fiziskām nepilnibām saskatīs bezgala mīļu un fantastiski dzīvespriecīgu ģimenes kaķīti. Ar prātu saprotam ka cilvēku loks, kurš varētu Milā ieskatīties ir tuvu nullei. Bet ar sirdi ticam, ka ir šis viens vienīgais cilvēks pasaulē, kuram Mila dāvās visu savu mīlestību un dzīvesprieku, kurš pieņems Milu tādu, kāda viņa ir un kopā ar viņu piecāsies par dzīvi un izbaudīs katru mirkli, ko tā sniedz.
Dzimumsmeitene Vecums11 mēn. Izmērs-

Kontakti

Tālr.: +371 2915 1915
E-pasts: info@pukainis.lv

Seko mums


KONFIDENCIALITĀTES POLITIKA
Copyrights © 2016. pukainis.lv Visas tiesības aizsargātas

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.