Pukainis.lv
patap

patap

(lat/rus) Рыжий красавец ищет дом. Его хозяйка умерла и парень попал в Слокский приют. Патап очень умный, спокойный. Если ему кто понравиться, то он готов вас расцеловать и руки вам облизать. ) Ему 8 лет, но он еще в самом соку. Активный, здоровый пес. ))) На прогулках ведет себя спокойно, любит играть. Может жить как в доме, так и в квартире, так как небольшого роста, не выше колена. Приезжайте знакомиться в Юрмалу (Слока, Дзирнаву-8) Если что пишите или звоните, отвечу на все вопросы. Rudais smukulis meklē mājas. Viņa saimniece nomira, un puika nonāca Slokas patversmē. Pataps ir ļoti gudrs un mierīgs puika. Ja Jūs viņam patiksiet, viņš būs gatavs rokas jums laizīt un bučoties. ))) Viņam ir 8gadi, bet viņš ir aktīvs, mīl pastaigas un spēlēties)) Viņš var dzīvot gan dzīvoklī, gan mājā. Pataps ir neliela auguma, apmēram līdz celim. Droši brauciet iepazīties. Jūrmala, ( Sloka, Dzirnavu iela 8 )

CITI DZĪVNIEKI

mila_photo

MilaPilsēta: Rīga

Mila ir ļoti īpaša kaķenīte. Smalka, skaista, bezgala mīļa un vienmēr dzivespriecīga. Viņas kustības un pozas atgādina centīgu baletskolas skolnieci horeogrāfijas stundā. Skrienot pretī cilvēkam viņai acīs vienmēr ir jautājums - "Vai tu mani paglaudīsi?" un tiklīdz roka pieskaras viņas galvai, liekas, ka Mila sāk laimē starot. Tāda maza saulīte, paskatoties uz kuru ap sirdi paliek siltāk. Milas dzīve sākās ar nodevību. Saimnieki atnesa kaķenīti uz iemidzināšanu, jo viņas pirkstiņi un nadziņi nav attīstījušies kā parastam kaķim. Pēc vetārstu domām šāds pirkstinu izskats ir ģenētikas dēļ, to visticamāk ir radijusi tuva radniecība vairākās paaudzēs. Mila jau kādu laiciņu dzīvojas pagaidmājās, ir ļoti aktīva, jauka un rotaļīga kaķu meitene, vakcinēta, sterilizēta. Vetārsts ieteica Milu pareizi barot ar kvalitatīvu pārtiku, kura nesatur augu izcelsmes olbaltumvielas un vienmēr sekot līdzi Milas pašsajutai. Milai nieru attīstībā ir novirzes no normas. Bet pie pareizas aprūpes Mila varētu nodzīvot laimīgu, pilnvērtīgu, garu kaķa mūžu. Protams, potencialajam saimniekam ir jāapzinās ka viss var attīstīties arī citādāk. Ļoti ceram ka būs cilvēks, kurš aiz Milas fiziskām nepilnibām saskatīs bezgala mīļu un fantastiski dzīvespriecīgu ģimenes kaķīti. Ar prātu saprotam ka cilvēku loks, kurš varētu Milā ieskatīties ir tuvu nullei. Bet ar sirdi ticam, ka ir šis viens vienīgais cilvēks pasaulē, kuram Mila dāvās visu savu mīlestību un dzīvesprieku, kurš pieņems Milu tādu, kāda viņa ir un kopā ar viņu piecāsies par dzīvi un izbaudīs katru mirkli, ko tā sniedz.
Dzimumsmeitene Vecums11 mēn. Izmērs-

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.