Pukainis.lv
monro un mētra

monro un mētra

Abas kaķenītes ir no dārziņu kaķu ģimenes, palika pēdējās un pirms izdevās noķert, abas ļoti satuvinājās, tāpēc ceram atrast meitenēm mājas kopā! Abas guļ blakus, satraukuma brīžos mierina viena otru, staigā viena otrai blakus, glaužas un mīļojas pašas, ja cilvēkam nav laika, lai samīļotu, reizēm izvēlas ēst no viena trauciņa, pat ja blakus ir vēl kāds. Kā lai viņas šķir? Meklējam viņām ģimeni, kurā vietas būtu abām. Rudi-baltā Monro ir vairāk klēpja kaķis kā Mētra, ja ieceļ klēpī, labprāt paliek tur uz gulēšanu, ja turpina glaudīt, tad dīdās un arvien sniedzas pēc glāstiem, pēc tam paliek mierīga un aizmieg. Viņa ir arī mazliet aktīvāka, vairāk nodosies rotaļām, bet dara to prātīgi. Trīskrāsīte Mētra ir Monro drošais plecs, bet vairāk visu apdomā un vēro, paņemta klēpī sākumā mēdz apjukt, bet ja viņu sāk glaudīt, tad pamīļojas, gulēt gan labāk izvēlas blakus, ne klēpī. Abas ir mīļas un draudzīgas, jaunos apstākļos sākumā var apmulst, bet ļauj sevi ņemt rokās, atplaukst, kad viņas glauda, tad murrā, Monro griež punci, lai pabužina arī to. Kārtīgi apmeklē kastīti, ir sterilizētas, Mētra ir nedaudz vecāka par Monro. Sadzīvo ar citiem kaķiem.

Aizpildi kontaktformu un satiec jaunu draugu!

Es piekrītu manu personas datu apstrādei

Mēs sazināsimies ar Jums dienas laikā, lai sarunātu vietu un laiku, kur satiksiet mīluli

CITI DZĪVNIEKI

БОБ_photo

БОБPilsēta: Daugavpils

Понемногу сениор БОБ отходит от стресса и набирает вес в приюте ВТОРОЙ ДОМ. Совсем недавно БОБ остался сиротой. В пансионат для престарелых попала его совершенно одинокая хозяйка, а БОБ был доставлен в Резекненский городской приют социальными работниками. Его судьба была предрешена и пёс, как будто всё понимал - перестал есть, стал резко терять в весе, скучая по своей заботливой хозяйке.. Его готовили на усыпление по истечении 14 дней, как совершенно безнадежного и старенького пса.. Но его пожалела работница приюта и забрав к себе домой, поселила в подвале, так как в жилой части дома поселить уже было некуда.. Потом об этом узнали волонтёры приюта и помогли переселить его в наш приют. Теперь Боб живёт худо-бедно, но в будке и с надеждой смотрит на каждого, кто приезжает в приют. Ему очень нехватает тепла и внимания, которое у него было раньше. Не бойтесь брать домой сениора - он отплатит вам любовью равной его возрасту. А Вы - обеспечите ему достойную старость. Ведь каждый этого хочет не так ли ?
Dzimumspuika Vecums- Izmērsvidējs

Kontakti

Tālr.: +371 2915 1915
E-pasts: info@pukainis.lv

Seko mums


KONFIDENCIALITĀTES POLITIKA
Copyrights © 2016. pukainis.lv Visas tiesības aizsargātas

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.