Pukainis.lv
monro un mētra

monro un mētra

Abas kaķenītes ir no dārziņu kaķu ģimenes, palika pēdējās un pirms izdevās noķert, abas ļoti satuvinājās, tāpēc ceram atrast meitenēm mājas kopā! Abas guļ blakus, satraukuma brīžos mierina viena otru, staigā viena otrai blakus, glaužas un mīļojas pašas, ja cilvēkam nav laika, lai samīļotu, reizēm izvēlas ēst no viena trauciņa, pat ja blakus ir vēl kāds. Kā lai viņas šķir? Meklējam viņām ģimeni, kurā vietas būtu abām. Rudi-baltā Monro ir vairāk klēpja kaķis kā Mētra, ja ieceļ klēpī, labprāt paliek tur uz gulēšanu, ja turpina glaudīt, tad dīdās un arvien sniedzas pēc glāstiem, pēc tam paliek mierīga un aizmieg. Viņa ir arī mazliet aktīvāka, vairāk nodosies rotaļām, bet dara to prātīgi. Trīskrāsīte Mētra ir Monro drošais plecs, bet vairāk visu apdomā un vēro, paņemta klēpī sākumā mēdz apjukt, bet ja viņu sāk glaudīt, tad pamīļojas, gulēt gan labāk izvēlas blakus, ne klēpī. Abas ir mīļas un draudzīgas, jaunos apstākļos sākumā var apmulst, bet ļauj sevi ņemt rokās, atplaukst, kad viņas glauda, tad murrā, Monro griež punci, lai pabužina arī to. Kārtīgi apmeklē kastīti, ir sterilizētas, Mētra ir nedaudz vecāka par Monro. Sadzīvo ar citiem kaķiem.

CITI DZĪVNIEKI

anniņa_photo

AnniņaPilsēta: Ventspils

Anniņa / Аннушка. Маленький комочек счастья. Кошечка родилась на улице и так и жила она бездомным ничейным котиком в сарайчике возле магазина "Акменькалны". Но эта кисонька была настолько мила и ласкова, что работница магазина, взяла опеку над ней, заботилась и кормила. Но... (Вечное это "НО"!). Магазин закрылся. И кошечка потеряла возможность там обитать и быть хоть как-то пристоенной. Работница магазина пробовала её забрать к себе домой, но (опять это "НО"!), её домашние коты не приняли девочку, и она оказалась во временном доме. В ожидании, а вдруг найдётся кто-то у кого-то дрогнет сердечко при виде этой милоты, и он заберёт её к себе в Дом! Найдётся! Не может не найтись! И тут уж без всяких "НО"! Мы очень на это надеемся! INFO: Девочка, примерно 1,5 годика, безгранично милая и ласковая, ручная и здоровенькая, стерилизованная. Находится во временном доме. Позвоните! тел. 29 288 968
Dzimumsmeitene Vecums1 gads Izmērs-

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.