Pukainis.lv
monro un mētra

monro un mētra

Abas kaķenītes ir no dārziņu kaķu ģimenes, palika pēdējās un pirms izdevās noķert, abas ļoti satuvinājās, tāpēc ceram atrast meitenēm mājas kopā! Abas guļ blakus, satraukuma brīžos mierina viena otru, staigā viena otrai blakus, glaužas un mīļojas pašas, ja cilvēkam nav laika, lai samīļotu, reizēm izvēlas ēst no viena trauciņa, pat ja blakus ir vēl kāds. Kā lai viņas šķir? Meklējam viņām ģimeni, kurā vietas būtu abām. Rudi-baltā Monro ir vairāk klēpja kaķis kā Mētra, ja ieceļ klēpī, labprāt paliek tur uz gulēšanu, ja turpina glaudīt, tad dīdās un arvien sniedzas pēc glāstiem, pēc tam paliek mierīga un aizmieg. Viņa ir arī mazliet aktīvāka, vairāk nodosies rotaļām, bet dara to prātīgi. Trīskrāsīte Mētra ir Monro drošais plecs, bet vairāk visu apdomā un vēro, paņemta klēpī sākumā mēdz apjukt, bet ja viņu sāk glaudīt, tad pamīļojas, gulēt gan labāk izvēlas blakus, ne klēpī. Abas ir mīļas un draudzīgas, jaunos apstākļos sākumā var apmulst, bet ļauj sevi ņemt rokās, atplaukst, kad viņas glauda, tad murrā, Monro griež punci, lai pabužina arī to. Kārtīgi apmeklē kastīti, ir sterilizētas, Mētra ir nedaudz vecāka par Monro. Sadzīvo ar citiem kaķiem.

CITI DZĪVNIEKI

mila_photo

MilaPilsēta: Rīga

Mila ir ļoti īpaša kaķenīte. Smalka, skaista, bezgala mīļa un vienmēr dzivespriecīga. Viņas kustības un pozas atgādina centīgu baletskolas skolnieci horeogrāfijas stundā. Skrienot pretī cilvēkam viņai acīs vienmēr ir jautājums - "Vai tu mani paglaudīsi?" un tiklīdz roka pieskaras viņas galvai, liekas, ka Mila sāk laimē starot. Tāda maza saulīte, paskatoties uz kuru ap sirdi paliek siltāk. Milas dzīve sākās ar nodevību. Saimnieki atnesa kaķenīti uz iemidzināšanu, jo viņas pirkstiņi un nadziņi nav attīstījušies kā parastam kaķim. Pēc vetārstu domām šāds pirkstinu izskats ir ģenētikas dēļ, to visticamāk ir radijusi tuva radniecība vairākās paaudzēs. Mila jau kādu laiciņu dzīvojas pagaidmājās, ir ļoti aktīva, jauka un rotaļīga kaķu meitene, vakcinēta, sterilizēta. Vetārsts ieteica Milu pareizi barot ar kvalitatīvu pārtiku, kura nesatur augu izcelsmes olbaltumvielas un vienmēr sekot līdzi Milas pašsajutai. Milai nieru attīstībā ir novirzes no normas. Bet pie pareizas aprūpes Mila varētu nodzīvot laimīgu, pilnvērtīgu, garu kaķa mūžu. Protams, potencialajam saimniekam ir jāapzinās ka viss var attīstīties arī citādāk. Ļoti ceram ka būs cilvēks, kurš aiz Milas fiziskām nepilnibām saskatīs bezgala mīļu un fantastiski dzīvespriecīgu ģimenes kaķīti. Ar prātu saprotam ka cilvēku loks, kurš varētu Milā ieskatīties ir tuvu nullei. Bet ar sirdi ticam, ka ir šis viens vienīgais cilvēks pasaulē, kuram Mila dāvās visu savu mīlestību un dzīvesprieku, kurš pieņems Milu tādu, kāda viņa ir un kopā ar viņu piecāsies par dzīvi un izbaudīs katru mirkli, ko tā sniedz.
Dzimumsmeitene Vecums11 mēn. Izmērs-

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.