Pukainis.lv
monro un mētra

monro un mētra

Abas kaķenītes ir no dārziņu kaķu ģimenes, palika pēdējās un pirms izdevās noķert, abas ļoti satuvinājās, tāpēc ceram atrast meitenēm mājas kopā! Abas guļ blakus, satraukuma brīžos mierina viena otru, staigā viena otrai blakus, glaužas un mīļojas pašas, ja cilvēkam nav laika, lai samīļotu, reizēm izvēlas ēst no viena trauciņa, pat ja blakus ir vēl kāds. Kā lai viņas šķir? Meklējam viņām ģimeni, kurā vietas būtu abām. Rudi-baltā Monro ir vairāk klēpja kaķis kā Mētra, ja ieceļ klēpī, labprāt paliek tur uz gulēšanu, ja turpina glaudīt, tad dīdās un arvien sniedzas pēc glāstiem, pēc tam paliek mierīga un aizmieg. Viņa ir arī mazliet aktīvāka, vairāk nodosies rotaļām, bet dara to prātīgi. Trīskrāsīte Mētra ir Monro drošais plecs, bet vairāk visu apdomā un vēro, paņemta klēpī sākumā mēdz apjukt, bet ja viņu sāk glaudīt, tad pamīļojas, gulēt gan labāk izvēlas blakus, ne klēpī. Abas ir mīļas un draudzīgas, jaunos apstākļos sākumā var apmulst, bet ļauj sevi ņemt rokās, atplaukst, kad viņas glauda, tad murrā, Monro griež punci, lai pabužina arī to. Kārtīgi apmeklē kastīti, ir sterilizētas, Mētra ir nedaudz vecāka par Monro. Sadzīvo ar citiem kaķiem.

CITI DZĪVNIEKI

feliks_photo

FeliksPilsēta: Ventspils

Reiz dzīvoja vecis un vecene. Un bija viņiem kaķītis. Vectētiņa mīlulis Feliks . Un bija par ko viņu mīlēt! Glāstīgs skaistulis, miermīlīgs un akurāts. Bet vecis nomira. Un ienīda vecene kaķīti, padzina viņu no mājām! Trīs gadus kaķis klaiņoja. Un rudens lietus viņu slapināja, un sāls līdz kauliem saldēja. Pārtika no tā, ko kāds piemet. Bet piemeta kāds - ēdienu, kāds - sprāgušus atkritumus. Nosalis un nelaimīgs viņš bieži sēdēja blakus kādreizējām tēva mājām un ar skumjām un cerībām lūkojās logos, no kuriem spīdēja silta gaisma, un patīkami oda pēc Mājām... Cerība nekādīgi ne zuda… Dažreiz, kad viņam garām gāja tā vecene, viņš pielēcās kājās, skrēja viņai pretī… Bet viņa purnā mestie vārdi „Tu vēl neesi nosprādzis?” piesita viņu pie vietas, pie aukstā bezjūtīga asfalta. Viņš saslima. Sāka tecēt actiņas, aizlikās deguns. Tādu viņu paņēma laba Dvēsele. Izārstēja, atkopa. Nelaimīgs klaidonis atkal pārvērtās par mājas skaistuli. Tagad kaķītis ir vesels, skaists un atkal cerību pilns! Un būs necilvēcīgi viņu atkal pievilt! Viņš taču jau atcerējās, ko nozīmē – būt mīlētam! Ja viņam atradīsies vieta Jūsu sirdī un Jūsu Mājās – uzzvaniet, palīdziet cietsirdīgu realitāti padarīt par pasaku! Tālr. 28815740 (Diana) Жили-были дед да баба. И была у них... Котик у них был. Дедушкин любимец Феликс. А любить было за что! Красавец ласкучий, покладистый и аккуратный. Но дед помер. И невзлюбила бабка котейку, выгнала его из дому. 3 года скитался котик. И осенний дождь его мочил, и град бил, и мороз до костей вымораживал. Питался кто что подкинет. А подкидывали кто еду, кто падаль отбросную. Замерзший и несчастный он частенько сидел под когда-то бывшим родным домом и с тоской и надеждой вглядывался в окна, откуда лил теплый свет, и вкусно пахло Домом... Надежда никак не умирала... Иногда, когда мимо него проходила бабка, он вскакивал, бежал ей навстречу... Но брошенные ему прямо в морду слова: "Ты ещё не сдох?!" просто прибивали его назад к месту, к холодному бездушному асфальту. Он заболел. Потекли глазки, забился носик. Таким его подобрала добрая Душа. Вылечила, выходила. Несчастный бродяжка снова превратился в домашнего красавца. Котик теперь здоров, красив и вновь полон надежд! И теперь будет бесчеловечно его обмануть! Он ведь уже вспомнил что такое - быть любимым! Если найдётся ему место в вашем сердце и в вашем Доме - позвоните, помогите жестокую быль сделать сказкой! тел. 28815740 (Diana)
Dzimumspuika Vecums4 gadi Izmērs-

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.