Pukainis.lv
bosiks

bosiks

Привет, я Босик! Мне уже 4 месяца и я очень жду встречу с тобой мой самый важный и любимый человек ! Босик один из трёх деток спасенных на трассе А11 Лиепая -Ница в возрасте 2 недель.Практически никто не верил , что детки выживут, но нам работникам приюта эта задача оказалась по плечу. Босик его братик Сократ и Сестричка Карлина растут и развиваются! Босик очень смелый и любознательный ребёнок, игривый и забавный, очень любит людей и собак, да собак, потому как собаки были именно те няньки воспитатели для Босика и его братика и сестрички. Самое любимое занятие сидеть на руках, петь свои незатейливые кошачьи песенки, тереться мордочкой о руки и целоваться))) Приходи познакомится в Лиепайский приют Животных ( Эзермалас 11) с Босиком, возможно именно тебя он ждёт!!! Привит по возрасту, идентификационный номер, прививочный паспорт, свободен от внешних и внутренних паразитов,на момент адоптации будет произведена операция по кострации. тел.нр.28990174

CITI DZĪVNIEKI

Žaģe_photo

ŽaģePilsēta: Iecava

Mani sauc Žage. Es esmu 12gadīga dalmāciete. Nonācu biedrībā "uz laiku"... Tā nu saimniekam tie dzīves apstākļi sakārtojās.Gadās. Biedrības pansijā luncinu asti jau vairāk kā gadu. Vai pusotru... Hmm, katrā ziņā krietni pat viena kārtīga suņa pacietībai par ilgu. Kā man šķiet. Pieķeru sevi lūram uz cilvēkiem caur pieri, bet ar naivas cerības izgaismotu purnu. Tiktāl nu ir! Gribu mājas! Ko lai es par sevi pastāstu? Neraugoties uz gadiem, esmu moža. Tālu staigāt man īsti negribas. Toties patīk tā staigāt, lai skaisti! Kā tas ir?! Nu tā! Lai varu visu izostīt, izpētīt, visu izprast... un lai izskatos es smuki! Dalmāciešmeitenes cienīgi! Gadi man nav atņēmuši pašcieņu! Pēdējā laikā bieži aizdomājos par to, ka radu par sevi aplamu priekšstatu. Cilvēki skatās uz mani ar respektu, kas man patīk, tomēr arī mazliet bijīgi viņi skatās. Un tas nav īsti forši! Ņemot vērā, ka es esmu ieinteresēta atrast jaunas mājas! Cilvēki domā, ka es esmu dusmīga. Bet nē–ē–ē...man vienkārši daba ir iedevusi "pokera purnu", kas slēpj emocijas. Es stabili stāvu uz savām četrām ķepām! Var būt izskatos draudīgi? Bet tā vienkārši ir mana ikdienas stāja! Pret cilvēkiem es esmu laba. Mīlīga un jauka. Slikti satieku ar citiem suņiem. Un kaķus neciešu ne acu galā. Bet man taču ar cilvēku jādzīvo, nevis ar kaķi... Kaķis taču nevar mani adoptēt, bet cilvēks var! Es ļoti ceru, ka mani sastaps cilvēks, kuram es drīkstēšu būt uzticama. Neraugoties uz to, ka esmu gados. Es tomēr atļaušos cerēt un ticēt!
Dzimumsmeitene Vecums12 gadi Izmērsliels

Kontakti

Tālr.: +371 2915 1915
E-pasts: info@pukainis.lv

Seko mums


KONFIDENCIALITĀTES POLITIKA
Copyrights © 2016. pukainis.lv Visas tiesības aizsargātas

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.