Pukainis.lv
karlina

karlina

Карлина одна из трёх спасенных деток выброшенных в двух недельном возрасте на проезжую часть трассы А11 Лиепая - Ница. Дети вопреки всем прогнозам выжили, так как мамочки у деток не было выкармливание и обеспечение всех жизненно важных функций легло на руки работников нашего приюта в буквальном смысле круглосуточно. Сейчас малышам уже шесть месяцев и они уже готовы к переезду в свои новые семьи. Карлина очень нежная, чистоплотная, игривый девочка. Карлина как настоящая дамочка любит внимание, особенно Карлине нравиться когда ее хвалят и рассказывают какая она замечательная умница и красавица. Так как Карлина воспитывалась собаками, то себя она больше считает собачкой, нежели котёнком. В моменты радости и приветствия Карлиша своеобразно виляет хвостиком. Так же Карлина как собачка сразу прибегает когда ее позовут. Карлиша очень любит игрушки и у нее их целый маленький склад. Но больше всего Карлиша любит сидеть на ручках и петь свои кошачьи песенки. Приучена к лотку, привита по возрасту,прививочный паспорт,идентификационный номер.К моменту адоптации будет проведена операция стерилизации. Приходите в приют к Карлине, возможно именно вас она ждёт! Понравилась,звони-28990174!

CITI DZĪVNIEKI

skai_photo

SkaiPilsēta: Iecava

Skai ir suns, kuru radot Dabas māte jutās iemīlējusies. Kā gan savādāk? Skai ir dievīga. No tiesas un tik ļoti skaists suns, ka vērojot viņu prāts neviļus bur ainiņas no pasaku grāmatām, no kaut kā sena, laimīga un tīra. Iztēle uzzīmē mežu, kur zem tumšajiem egļu stāviem, pārliecināti iespiežot ķepas saules apspīdētajās sūnās, zeltainu kažociņu tik vizinot, meža laumiņas buču uz deguna vai citu brīnumu gaida mūsu Skai. Tomēr brīnums nenāk. Gluži ne-ti-ca-mi ilgi tas nenāk. Skai ir lokana, vingra, bezgala gracioza un gandrīz gribētos teikt- karaliska suņu meitene. Tādus suņus kā viņa glezno...mīl un lolo. Dzīvespriecīga, dzirkstoša, pozitīva. Labi sadzīvo ar citiem suņiem. Kaķus ciena. Cilvēkus dievina. Labsirdīga meitene, kura nepazīst ļaunu. Pie viņas ir pierasts. Viņu ir bauda vērot. Arī mēs, biedrības rūķi, esam tikai cilvēki, kuriem skaistais nav svešs. :), un tomēr šodien mēs izgaismojam Skai, lai tas skaistums iziet pasaulē. Iespējams, tieši tu esi viņas cilvēks... Un tieši tevi viņa gaida. Skai ir 5 gadus jauna. Labprāt dzīvotu voljērā vai ierobežotā teritorijā, kur izskrieties, izdauzīties un izpriecāties. Būtu pozitīvi, ja mājās jau būtu cits suns. Ja draudzīgs. Lai meitenei nav garlaicīgi. Skai ir ne tikai skaista. Viņa ir arī nebēdnīga. Un tik bieži ir jāpasmaida par viņas amizantajām piruetēm!
Dzimumsmeitene Vecums5 gadi Izmērsliels

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.