Pukainis.lv
karlina

karlina

Карлина одна из трёх спасенных деток выброшенных в двух недельном возрасте на проезжую часть трассы А11 Лиепая - Ница. Дети вопреки всем прогнозам выжили, так как мамочки у деток не было выкармливание и обеспечение всех жизненно важных функций легло на руки работников нашего приюта в буквальном смысле круглосуточно. Сейчас малышам уже шесть месяцев и они уже готовы к переезду в свои новые семьи. Карлина очень нежная, чистоплотная, игривый девочка. Карлина как настоящая дамочка любит внимание, особенно Карлине нравиться когда ее хвалят и рассказывают какая она замечательная умница и красавица. Так как Карлина воспитывалась собаками, то себя она больше считает собачкой, нежели котёнком. В моменты радости и приветствия Карлиша своеобразно виляет хвостиком. Так же Карлина как собачка сразу прибегает когда ее позовут. Карлиша очень любит игрушки и у нее их целый маленький склад. Но больше всего Карлиша любит сидеть на ручках и петь свои кошачьи песенки. Приучена к лотку, привита по возрасту,прививочный паспорт,идентификационный номер.К моменту адоптации будет проведена операция стерилизации. Приходите в приют к Карлине, возможно именно вас она ждёт! Понравилась,звони-28990174!

CITI DZĪVNIEKI

Žaģe_photo

ŽaģePilsēta: Iecava

Mani sauc Žage. Es esmu 12gadīga dalmāciete. Nonācu biedrībā "uz laiku"... Tā nu saimniekam tie dzīves apstākļi sakārtojās.Gadās. Biedrības pansijā luncinu asti jau vairāk kā gadu. Vai pusotru... Hmm, katrā ziņā krietni pat viena kārtīga suņa pacietībai par ilgu. Kā man šķiet. Pieķeru sevi lūram uz cilvēkiem caur pieri, bet ar naivas cerības izgaismotu purnu. Tiktāl nu ir! Gribu mājas! Ko lai es par sevi pastāstu? Neraugoties uz gadiem, esmu moža. Tālu staigāt man īsti negribas. Toties patīk tā staigāt, lai skaisti! Kā tas ir?! Nu tā! Lai varu visu izostīt, izpētīt, visu izprast... un lai izskatos es smuki! Dalmāciešmeitenes cienīgi! Gadi man nav atņēmuši pašcieņu! Pēdējā laikā bieži aizdomājos par to, ka radu par sevi aplamu priekšstatu. Cilvēki skatās uz mani ar respektu, kas man patīk, tomēr arī mazliet bijīgi viņi skatās. Un tas nav īsti forši! Ņemot vērā, ka es esmu ieinteresēta atrast jaunas mājas! Cilvēki domā, ka es esmu dusmīga. Bet nē–ē–ē...man vienkārši daba ir iedevusi "pokera purnu", kas slēpj emocijas. Es stabili stāvu uz savām četrām ķepām! Var būt izskatos draudīgi? Bet tā vienkārši ir mana ikdienas stāja! Pret cilvēkiem es esmu laba. Mīlīga un jauka. Slikti satieku ar citiem suņiem. Un kaķus neciešu ne acu galā. Bet man taču ar cilvēku jādzīvo, nevis ar kaķi... Kaķis taču nevar mani adoptēt, bet cilvēks var! Es ļoti ceru, ka mani sastaps cilvēks, kuram es drīkstēšu būt uzticama. Neraugoties uz to, ka esmu gados. Es tomēr atļaušos cerēt un ticēt!
Dzimumsmeitene Vecums12 gadi Izmērsliels

Pukainis.lv palīdz atrast jaunas mājas kaķiem un suņiem, kuri dzīvo dzīvnieku patversmēs. Sniedzam atbalstu, lai dzīvnieki varētu atrast sev saimnieku.